EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png

Xbox-One-2018-Games.jpg

Sea of Thieves Nasıl Bir Oyun?
Herkese merhabalar, bugün sizlerle birlikte aksiyon macera temalı bir oyun Sea of Thieves adlı oyunu inceleyeceğiz. Dilerseniz konumuza geçelim.

Sea Of Thieves
Sea of Thieves, Rare tarafından geliştirilen bir oyundur. Oyunun teması aksiyon ve maceraya dayanıyor. Oyunda gemilerle savaşlar yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü geminiz hasar alıp su geçirebilir. Bunun için yanınızdaki tahtalarla gemiyi tamir etmeniz gerekiyor. Bu savaşların yanında gelişmek için çeşitli adalardan hazine sandığı toplayabilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayıp denizlerden batık gemilerden hazine toplayabilirsiniz. Tabii hazineler toplarken hazinelerin haritaları da mevcut. Haritalar sayesinde bu hazinelerin yerini bulabilirsiniz. İşimiz o adaya gidip hemen hazineyi almakla bitmiyor. Çünkü oyunda yer üstünde de denizin altında da çeşitli yaratıklar mevcut. Bu yüzden bunu yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü bir köpek balığı gelip sizi öldürebilir. Eğer bu yöntemi tercih etmek istemiyorsanız adalardan da hazine sandığı toplayabilirsiniz. Buradaysa çeşitli iskeletlerle silah ve kılıç savaşı yapmanız gerekecek. Yani oyunda hazine geçirmenin de belli bedelleri var. Oyunda savaş topları da çok büyük yer tutuyor. Yani savaş toplarına gülle koyarak karşı gemiye fırlatabilirsiniz. Hatta bu savaş topları bunlarla da sınırlı kalmayıp savaş toplarıyla kendimizi koyup uzun mesafelere kadar fırlıyoruz. Unutmadan ekleyelim savaşlar için oyunda çeşitli gülleler, kılıçlar ve silahlar varken can doldurmak içinse oyunda muzlar yardımınıza koşuyor.

Sea Of Thieves Hakkında Düşüncelerim
Korsan olmak bana güzel geldiği için bu oyunu beğendim. Oyunda hazine sandıklarının da kolay kolay ele geçirilmemesi güzel olmuş. İnsanlar hazine alabilmek için çeşitli iskeletlere ve yaratıklara göğüs geriyorlar. Hazineyi ele geçirince de olay bitmiyor. Gemimizde bile rahat olmayıp diğer gemilerle savaşmak da oyunun ayrı bir güzelliği bana göre. Gemideki insanların da sizlerle savaşması da oyuna tam korsan havası katıyor gibi. Bunun yanında oyunun grafiklerini de beğendim. Ama oyunda küçük hatalar olduğu için bu yüzden biraz üzüldüm. Ama eminim ki bu hatalar da giderilecektir.

Evet, bugün de bir konunun daha sonuna geldik. Bu konumda da bana eşlik ettiğiniz için teşekkürler.
İyi Forumlar!

byElysion

fara á brott með víkingum, standa upp í stafni
Emekli
En iyi cevaplar
58
Ruh hali
Su altında sadece köpek balığı bulunmaktadır. Beta sürecinde olduğu için pek alternatif gözükmüyor şimdilik fakat betadan çıktığında eminim ki efsane bir oyun olacak. Oyunun fiziğine gelirsek orta bir durumda. Daha detaylı bir şekilde anlatabilirdin.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Can doldurmak için muzlar mı? Bu çok ilginç. Ben turunçgil yiyerek veya rom içerek can doldurulur diye düşünmüştüm.