Sea Of Thieves Sistem Gereksinimleri

Ataberkia

En iyi cevaplar
0

Sea Of Thieves Sistem Gereksinimleri
Herkese merhaba! Bu konuda sizlere Sea Of Thieves sistem gereksinimlerini yazdım. Keyifle
okumanız dileğiyle.

Kısaca Sea of Thieves oyunundan bahsetmek gerekirse; 20 Mart 2018 çıkış tarihli
Xbox One, Microsoft Windows platformlarında aktif olan bir korsancılık oyunudur.
Oyuna 260 TL'ye sahip olabilirsiniz. Oyunun grafikleri gerçekten görmeye değer.
Korsan rolüne bürünmüş olarak, ağaçlar ve yağmalanacak sandıklar ile fıçıların olduğu bir adada
oyuna başlıyoruz. Adanın yan tarafında orta büyüklükte bir gemi verilir ve
size verilen görevleri tamamlarken aynı zamanda diğer gemilerle savaşmalı, kendinizi korumalısınız.
Diğer gemilerle savaşmak için kullanılan toplar ile aynı zamanda kendimizi ileri doğru
atmak için kullanılabiliyor. İyi bir atış yapılırsa düşman gemidekileri tek tek kılıçtan geçirebiliyoruz. İyi bir atış
yapılmaz ise köpek balıkları ile savaşmak zorunda kalabiliyoruz. Oyunun fiyatı diğer oyunlara göre
biraz pahalı. Ancak birçok oyuncunun söylemesine ve forumlarda açılan konulara göre, oyun bu fiyatı
fazlasıyla hak edecek kadar kaliteli ve eğlenceli. Ama yine de, bana soracak olursanız her ne kadar
müthiş bir oyun tarzı ve grafikleri olsa da 260 TL gerçekten çok uçuk bir rakam. Eğer bunun için ayıracak 260TL'niz
ve ortalamanın üstünde bir bilgisayarınız yoksa benim fikrim bu oyuna hiç bulaşmamanız yönündedir.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi forumlar!

Son düzenleme: