SektirCode Skript Editörü

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kısa kesicem editörü bir frameworkü test etmek amacıyla yazdım fakat yinede eğer geri dönüş yapılırsa geliştirmeyi planlıyorum. Editörde bulunan özellikler;
  • Kod tamamlama
  • Syntax vurgulayıcı
  • Ayarlanabilen yazı boyutu ve font türü
Ayarlar kısmında şuanlık kullanabileceğiniz 3 bölüm var bunlar;
  • Yazı boyutu
  • Font türü
  • Menü durumu
Font türü: Sisteminizde bulunan herhangi bir yazı tipinin adını yazabilirsiniz.
Menü durumu: Kod yazarken size sorun teşkil ediyorsa, sadece mouse ile üzerine gelince görünmesini sağlayabilirsiniz.

Syntax vurgulayıcılar 3 ana grupta bulunmakta bunlar;

• Koşullar
  • Eventler
  • Temel İfadeler
olmak üzere 3 e ayrılmaktadır. Herhangi bir tamamlama eklenmesini istiyorsanız hangi kısımda olması gerektiğini bana söylemeniz yeterli.

Skript bilmediğimden bazı kısımlar hatalı olabilir, bana Discord adresimden ulaşıp bildirebilirsiniz.

CTRL + Space = kod tamamlama penceresini açar.
CTRL + S = bulunduğunuz dosyayı kayıt eder.

Windows için indir
Virustotal
Discord: Elfen#1953

Son düzenleme:

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle işler yapan insanları görmek gerçekten çok güzel daha öncede buna benzer bir program yapan arkadaş vardı fakat link kırıktı sanırım onda seninde yapman iyi olmuş,gerçekten skript'e yeni başlayıp syntaxları bilmeyen arkadaşlar için çok yararlı olmuş.

BurakCG

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Olmuş,Önceden Bende Yapmayı Denemişdim Fakat Text'te MultiLine Açınca AutoTextComplete Çalışmıyordu.Tebrik Ederim.

HqeS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Böyle işler yapan insanları görmek gerçekten çok güzel daha öncede buna benzer bir program yapan arkadaş vardı fakat link kırıktı sanırım onda seninde yapman iyi olmuş,gerçekten skript'e yeni başlayıp syntaxları bilmeyen arkadaşlar için çok yararlı olmuş.
o bendim :D
SK DOSTU idi adı hatta ufak sevimli bir programdı