Selam Youtube, ben geldim.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kendi çapım da felsefi, toplumsal, dini, bilimsel konular da içerikler üreteceğim. Bu da kanalımın giriş videosu. Desteklemek için abone olmayı unutmayın, yapıcı eleştirilerinizle yorum bırakırsanız benim gelişimime katkıda bulunmuş olursunuz...

FettahBayan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir video olmuş. Birkaç Tavsiyem var bol bol felsefi kitap oku birkaç öneri kitap vericem. Destek Yayınlarından ; "Roma Bilgeliği", "Her insan gördüğü rüyanın tabiridir.","Zor zamanlar için insan kalma rehberi","Hayatın değeri uzun yaşanmasında değil iyi yaşanmasındadır.". Sonrasında "Küçük Prens" Başlangıç için bunlar yeterli. :) Youtube Hayatında Başarılar.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir video olmuş. Birkaç Tavsiyem var bol bol felsefi kitap oku birkaç öneri kitap vericem. Destek Yayınlarından ; "Roma Bilgeliği", "Her insan gördüğü rüyanın tabiridir.","Zor zamanlar için insan kalma rehberi","Hayatın değeri uzun yaşanmasında değil iyi yaşanmasındadır.". Sonrasında "Küçük Prens" Başlangıç için bunlar yeterli. :) Youtube Hayatında Başarılar.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler. Önerdiğiniz kitapların tamamını okudum. Felsefeye giriş için önemli kitaplar.