Selam

Sizce

• Kullanılan toplam oy
    10

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Canım sıkıldı sunucu açayım dedim sunucu 1.12.2 olacak fakat kararsız kaldım gerçekten kararsız
bende size sorma gereği duydum
1)StrongerTR'yi ingilizce olarak yabancı ülkelere sunmak.
2)TinyHopes'i 1.12.2 olarak baştan yapmak
3)2013 Stili max p4 emek faction açmak
Umarım derdime derman olabilirsiniz.
(StrongerTR son geliştirdiğim ve sarsıntılı dönemlerden geçtiğim için asla tam potansiyeline ulaşamamış ama hep içimde bir tamamlama isteği bulunan amerikan güreş, sunucum)
(TinyHopes zamanında 1.8 survival/rpg olarak tanıttığım survival sunucum içerisinde classlar class yükseltme gibi sistemler bulunuyor ayrıca katil bebek chucky eventiylede en çok hit alan sunucumdu.)
Eğer aklınızda farklı bir fikir varsa yorum olarak yazarsanız sevinirim.
Bayağıdır foruma girmiyorum aklımda kalanları etiketleyeyim:
@Poyro @Shrike @Bilektugrul (yeni nicki ne beyler) @Swuupie @MrHero @Cullen Diğerlerinin isimlerini bulamadım veya ban yediler, unuttuğum varsa özürdilerim
discord.png
Discord - Free voice and text chat for gamers

Son düzenleme:

UgurS

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba,
Eğer İngilizce bir sunucu açacaksan bence ismini StrongerTR yapmamalısın. Bize ön yargılı olabilecek çok yabancı insan var ancak güzel bir kitle toplanabilir diye düşünüyorum iyi bir reklam yapılırsa çünkü güzel, pek görülmeyen bir fikir. TinyHopes gibi bir sunucu da yapabilirsin tekrar. Güzel bir fikir ve artık birbirini tekrar eden sunucular arasında farkını ortaya koyabilir. İlk 2 fikrinin tutma ihtimali biraz daha fazla diye düşünüyorum. Emek Faction oynayacak insan kalmadı bence. Faction anca OP olursa tutar o da bir süre sonra oyuncular sıkılınca kapanır ve yok olur. Bence TinyHopes gibi bir sunucu en iyi seçim olur. Tabii yine de son karar senin. Bol şans. :)

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Minecraft'ın genel yaş kitlesi düşük, yabancı ülkelere sunsan dahi Türkiye çıkışlı olduğundan sunucunuza birçok türk "çocuk" gelecektir. İletişim kopukluğu hatta anlaşmazlıklar kaçınılmaz olacaktır bu durumda.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Canın sıkıldı ve sunucu açayım dedin :D
Hmm sanırım önceki sunucularımı görmedin.
Merhaba,
Eğer İngilizce bir sunucu açacaksan bence ismini StrongerTR yapmamalısın. Bize ön yargılı olabilecek çok yabancı insan var ancak güzel bir kitle toplanabilir diye düşünüyorum iyi bir reklam yapılırsa çünkü güzel, pek görülmeyen bir fikir. TinyHopes gibi bir sunucu da yapabilirsin tekrar. Güzel bir fikir ve artık birbirini tekrar eden sunucular arasında farkını ortaya koyabilir. İlk 2 fikrinin tutma ihtimali biraz daha fazla diye düşünüyorum. Emek Faction oynayacak insan kalmadı bence. Faction anca OP olursa tutar o da bir süre sonra oyuncular sıkılınca kapanır ve yok olur. Bence TinyHopes gibi bir sunucu en iyi seçim olur. Tabii yine de son karar senin. Bol şans. :)
Gerçekten beni tatmin eden bir cevap, yönetim kadrosundan arkadaşlarla bazen oyuncu hesabı açıp oynadığımız bir sunucuydu TinyHopes gerçekten zevk veriyordu sanırım biraz daha emek gösterirsem tutma ihtimali olabilir, teşekkür ederim! :)
Minecraft'ın genel yaş kitlesi düşük, yabancı ülkelere sunsan dahi Türkiye çıkışlı olduğundan sunucunuza birçok türk "çocuk" gelecektir. İletişim kopukluğu hatta anlaşmazlıklar kaçınılmaz olacaktır bu durumda.
Senin gibi önemsediğim ve saygı duyduğum bir üyeden de yanıt almak çok güzel bir his, bu durumda TinyHopes en uygunu gibi duruyor, önerin için teşekkürler.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
(StrongerTR son geliştirdiğim ve sarsı
Gerçekten böyle bir sunucunun Türkiye'de tutacağına inanmak zor. Ancak İngilizce dilinde reklamı yapılırsa tutulacağından eminim üstelik sana döviz getirisi de olacaktır

EK: TR asla kullanma derim 5 12 yaş çekersin sunucuya

Final Punch gibi sunucunun özelliğini yansıtan bir isim kullanman sana daha çok yarar sağlayacaktır

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten böyle bir sunucunun Türkiye'de tutacağına inanmak zor. Ancak İngilizce dilinde reklamı yapılırsa tutulacağından eminim üstelik sana döviz getirisi de olacaktır

EK: TR asla kullanma derim 5 12 yaş çekersin sunucuya

Final Punch gibi sunucunun özelliğini yansıtan bir isim kullanman sana daha çok yarar sağlayacaktır
Bu öneriyi kesinlikle dikkate alacağım teşekkürler
tinyhopes açta at sürem
moruq benim at seninkini yener *admin bi doping bassana 5 liralık item alırım*

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum tarihinin en çekişmeli anketi? Açıldığından itibaren oy sayıları eşit .p

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
İsmini ben verdiğim sunucunu yabancılara sunmak iyi fikir ama bu isim eğer yabancılara sunacaksan pek iyi olmayabilir ek olarakta iyi bir İngilizce bilgin olması gerek. En iyisi eski sunucunu açman (tinyhopes sanırım), bu dönemlerde düzgünce bir sunucu açabileceğini sanmıyorum. Çok uğraşıp yabancılar içinde bir şeyler deneyebilirsin onlar emek verilen sunucu da oynamayı seviyorlar.

Bana sorarsan oyunun en eski zamanlarında ki gibi basit bir sunucu açıp gelen oyuncularla arkadaşça takılıp keyif alman.