Selamın Aleyküm Kardeşlerim Sizlere Teşekür Etmek İçin Konu Açıyorum!

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu forumda gercekten cok seyler falan ogrendım kardesler doslar dusmanlar arkadaslar kankıler sevigili vs seyler edindim iyi mi oldu evet bilmediğim herseyi ogrenıyorm falan da sisiz olmuyor beyler iyi bu forumdayım iyiki sizleri tanimısim Allah onume sızın gıbı kısler cıkarsın .

bu forumu neden paylastın derseniz gercekten haketınız sızlerı seviyorum adamsınız <3

Moderatör tarafından düzenlendi:

Dpelqpleq_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aha bu forumdan sevgilimi yaptın? omeglede letgo satısı yapanı gördümde(kendim) forumu tinder gibi kullananı ilk defa görüyorum.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Ben bu foruma geldiğimde sadece online oynamayı yeni çözmüş birisiydim :) tabii ki bu forum herkese bişeyler katıyor çok iyide arkadaşlar edindim.
1 yıl gibi bir sürede birçok şey öğrendim, senide tanıycaz daha yenisin ama asla küfür kullanma :) bazı küçük dostlarımız bizi örnek alarak yapıyor birçok şeyi ve onlara kötü örnek olmak istemezsin :) başarılar dilerim daha çok şey öğreniceksin ama zamanla :)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
forum eski aktifliğini yakalamıyor 2011-2015 arası olucaktın
bide sew aranır

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu forumda gercekten cok seyler falan ogrendım kardesler doslar dusmanlar arkadaslar kankıler sevigili vs seyler edindim iyi mi oldu evet bilmediğim herseyi ogrenıyorm falan da sisiz olmuyor beyler iyi bu forumdayım iyiki sizleri tanimısim Allah onume sızın gıbı kısler cıkarsın .

bu forumu neden paylastın derseniz gercekten haketınız sızlerı seviyorum adamsınız <3

Ne diyeyim. Yazım yanlışı olmasaydı daha güzel olurdu. Şu da yazım yanlışı olmadan örneği..

Bu forumdan gerçekten çok şey öğrendim. Kardeşler, dostlar, düşman arkadaşlar edindim. Benim için çok iyi oldu. Bilmediğim her şeyi öğreniyorum. Sizsiz olmuyor. İyi ki bu forumdayım ve iyi ki sizleri tanımışım. Allah önüme sizin gibi kişiler çıkarsın. Bu forumu neden paylaştın derseniz, gerçekten sizleri seviyorum dostlar...

Böyle daha etkileyici olurdu.

BornToKillTR

Fikirlere Kurşun İşlemez
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spam kuralı ihlali.
BUR DA KAL YETER REİZ BİZ HEP YANINDAYIZ!

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
EYVALLAH BEYLER <3

"Teşekkürler Dostlarım! Bu arada sadece forumda erkek kullanıcılar mevcut değil. Kız arkadaşlar da var. Eski yengeniz de :p"

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
EYVALLAH BEYLER <3

BU ARADA SADECE FORUMDA EKKEK KULANICILAR MEVCUT DEGIL KIZ KARDESLERIMIZDE VAR :D ESKİ YENGELIZDE

Öhm. Düzgün bir şekilde yaz. Ve Büyük harf kullanarak spam yapma.
"Teşekkürler Dostlarım! Bu arada sadece forumda erkek kullanıcılar mevcut değil. Kız arkadaşlar da var. Eski yengeniz de :p"

Bu şekilde yazsaydın daha iyi olurdu.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazım kurallarına uyduğun için seni seviyoruuummm