Selamun Aleyküm Arkadaşlar Gelin Tanışalım

J3yEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar Ben Samed forumları sevdiğim için bu foruma katılmayı istedim.Katılalı bir gün oldu.Bu bölümü görünce bende kendimi tanıtmak istedim.Ben Metin2 oyuncusuyum.Genellikle oyun forumlarında takılırım.Forum yazmayı ve yorumlamayı severim.

Severek Oynadığım Oyunlar
1-Metin2 TR

2-Metin2 PvP

3-Gta San Andreas Multiplayer

4-Zula

5-Mta San Andreas

6-Minecraft

Umarım sizlerle anlaşabilirim.

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoş geldin kardeşim. Hevesini kırmak istemem ama foruma forumun tam ölü olduğu bir zamanda geldin. 2013-2014te buralar coşuyordu. yani şunu demek istiyorum göründüğü gibi bir forum değiliz.

Scully

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yemek zevkinden haber ver. Ben önce adamın yüzüne bakarım gıdısı var mı diye, sonra da göbeğine bakarım midesine iyi bakıyor mu diye. Bu arada az yiyin her yediğiniz atıştırmalık bana ve diğer insanlara düşen çeşit miktarında milyarlarda bir oran da olsa fark ediyor. Yani ne kadar az yersen ben de o kadar çeşit yerim.

Mcdikmen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hoş geldin. Forumumuzda güzel vakit geçirmen dileğiyle... :)

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Hoşgeldin burada geri ve ileri zekaya sahip insanlarla tanışabilirsin.

daimy2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hoş geldin arkadaşım, inşallah iyi vakit geçirirsin

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Hoşgeldin burada geri ve ileri zekaya sahip insanlarla tanışabilirsin.

Merhaba, herkes demiş ondan ben hoş geldin yazsam da pek bir önemi olmayacak. Bu arada çok kaba bir yorum, güzel falan değil. Kim ki zekasına karar verebiliyor insanların ? Bence bu kadar özgüven, ego ve kibir kokan bir yorum güzel değildir. Neyse yinede adettendir söyleyeyim, hoş geldin.

J3yEfendi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, herkes demiş ondan ben hoş geldin yazsam da pek bir önemi olmayacak. Bu arada çok kaba bir yorum, güzel falan değil. Kim ki zekasına karar verebiliyor insanların ? Bence bu kadar özgüven, ego ve kibir kokan bir yorum güzel değildir. Neyse yinede adettendir söyleyeyim, hoş geldin.
Hoş buldum yorumun için teşekkürler.