Selamun Aleyküm Arkadaşlar Gelin Tanışalım

Ruh Hali
Steam
Merhabalar Ben Samed forumları sevdiğim için bu foruma katılmayı istedim.Katılalı bir gün oldu.Bu bölümü görünce bende kendimi tanıtmak istedim.Ben Metin2 oyuncusuyum.Genellikle oyun forumlarında takılırım.Forum yazmayı ve yorumlamayı severim.

Severek Oynadığım Oyunlar
1-Metin2 TR

2-Metin2 PvP

3-Gta San Andreas Multiplayer

4-Zula

5-Mta San Andreas

6-Minecraft

Umarım sizlerle anlaşabilirim.

Black Desert Online

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
Ruh Hali
Xbox
olu
PSN
forum
Hoş geldin kardeşim. Hevesini kırmak istemem ama foruma forumun tam ölü olduğu bir zamanda geldin. 2013-2014te buralar coşuyordu. yani şunu demek istiyorum göründüğü gibi bir forum değiliz.

Scully

Ağaç Yumruklayıcı
YASAKLANDI
Ruh Hali
Minecraft
Yemek zevkinden haber ver. Ben önce adamın yüzüne bakarım gıdısı var mı diye, sonra da göbeğine bakarım midesine iyi bakıyor mu diye. Bu arada az yiyin her yediğiniz atıştırmalık bana ve diğer insanlara düşen çeşit miktarında milyarlarda bir oran da olsa fark ediyor. Yani ne kadar az yersen ben de o kadar çeşit yerim.

Mcdikmen

Kömür Madencisi
Ruh Hali
Steam
Minecraft
Hoş geldin. Forumumuzda güzel vakit geçirmen dileğiyle... :)

SarpE

Kızıltaş Madencisi
Steam
Minecraft
Hoşgeldin burada geri ve ileri zekaya sahip insanlarla tanışabilirsin.
Merhaba, herkes demiş ondan ben hoş geldin yazsam da pek bir önemi olmayacak. Bu arada çok kaba bir yorum, güzel falan değil. Kim ki zekasına karar verebiliyor insanların ? Bence bu kadar özgüven, ego ve kibir kokan bir yorum güzel değildir. Neyse yinede adettendir söyleyeyim, hoş geldin.

Ruh Hali
Steam
Merhaba, herkes demiş ondan ben hoş geldin yazsam da pek bir önemi olmayacak. Bu arada çok kaba bir yorum, güzel falan değil. Kim ki zekasına karar verebiliyor insanların ? Bence bu kadar özgüven, ego ve kibir kokan bir yorum güzel değildir. Neyse yinede adettendir söyleyeyim, hoş geldin.
Hoş buldum yorumun için teşekkürler.

turkler

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Steam
Minecraft
merhaba kardeşim, ben mike wazowski, apple'daki kulaklık deliğinin %70 hissesinin sahibi, ve bir despacito 2'yim

forumlar az çok öldü, 2014-2015'deki ban dalgası, yeni tema, yav adminler digg de böyle battı, niye yapıyorsunuz ;-;

onun dışında, hoş geldin

Ruh Hali
Steam
merhaba kardeşim, ben mike wazowski, apple'daki kulaklık deliğinin %70 hissesinin sahibi, ve bir despacito 2'yim

forumlar az çok öldü, 2014-2015'deki ban dalgası, yeni tema, yav adminler digg de böyle battı, niye yapıyorsunuz ;-;

onun dışında, hoş geldin
Eğer Çok Konuşmak Faydalı olsaydı, Allah iki ağız bir kulak verirdi Onun İçin, Çok Dinleyip az konuşmak gerekir.
Hoş buldum yorumun için teşekkürler.