sennanetwork.com saçma sapan mute sebepleri

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda MhmdAkgn , Paparazi isimli oyuncuyuz
kardeşim sunucuda random yazarken "aw" kelimesi yazdı
aw küfür mü ?
ayriyetten yazdığı şeyin random olduğu çok bariz
ben neden aw kelimesine mute attığımı sorunca bana da mute atıldı
sebebi nedir ?
Madem böyle kelimelere gareziniz var yazın bir kurallar yerine bizde yazmayalım
Ekli dosyayı görüntüle 193619

MustafaPut

play.SnowNW.net
En iyi cevaplar
0
birçok insan küfür ederken harf değiştiriyor oda onu küfür olarak algılayıp mute atmıştır, gereksiz bir konu olmuş. sunucu sahibine ulaşıp durumu belirtseniz kaldırıldı diye umuyorum

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şahıs aw yazıp random atmış.

Evet aw bir küfür. Nasıl a ve q yan yana gelince küfür oluyorsa bu da aynı şekilde yeni nesil küfür.

Kendisi bu küfürün hangi küfürden evrimleştiğini, hangi anlama geldiğini biliyor yüksek ihtimalle.

Geçerli bir kanıt sunarsanız bundan dolayı bunları yazdım diye bir kanıt sunarsanız susturmanızı kaldırabiliriz.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şahıs aw yazıp random atmış.

Evet aw bir küfür. Nasıl a ve q yan yana gelince küfür oluyorsa bu da aynı şekilde yeni nesil küfür.

Kendisi bu küfürün hangi küfürden evrimleştiğini, hangi anlama geldiğini biliyor yüksek ihtimalle.

Geçerli bir kanıt sunarsanız bundan dolayı bunları yazdım diye bir kanıt sunarsanız susturmanızı kaldırabiliriz.
bir tek biz mi bilmiyoruz bu kelimenin küfür olduğunu :D
hocam aw kelimesi galiba bir tek sizde küfür :D
ayriyetten siz içinizi rahat tutun şahıs benim kardeşim oluyor ben ve 30 yaşındaki abimiz bu küfrü bilmiyoruz

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bir tek biz mi bilmiyoruz bu kelimenin küfür olduğunu :D
hocam aw kelimesi galiba bir tek sizde küfür :D
ayriyetten siz içinizi rahat tutun şahıs benim kardeşim oluyor ben ve 30 yaşındaki abimiz bu küfrü bilmiyoruz
Evet bir tek siz bilmiyorsunuz.

Bunu yapan tek siz değilsiniz.
Küfür edip, hile açıp açmadım yapmadım diyen birçok kişi var biz bunun veya dediğinizin doğru olup olmadığını bilemeyiz.

Dediğim gibi geçerli bir kanıtınız, sebebiniz var ise susturmanızı kaldırabiliriz ama direkt olarak daha talep açmadan forumda konu açmanız ve bunun çözülmesini beklemeniz yanlış. Forumda konu açmak sizi haklı çıkarmaz.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet bir tek siz bilmiyorsunuz.

Bunu yapan tek siz değilsiniz.
Küfür edip, hile açıp açmadım yapmadım diyen birçok kişi var biz bunun veya dediğinizin doğru olup olmadığını bilemeyiz.
cx.PNG

o zaman bu arkadaşlarda mute bekliyoruz istisna yokmuş
[19:51:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §5İmparator §fscad207227 §8? aw kelimesni yazdı
[21:43]
[19:51:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §6VIP §etkay0k §8? vay aw
[19:50:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §6Hırslı §fSyndra §8? wanblake aw ne demek

[21:44]
[19:50:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §3Yardımcı §bwanblake §8? "aw" yazması yeterli değil mi

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 193632
o zaman bu arkadaşlarda mute bekliyoruz istisna yokmuş
[19:51:09] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §5İmparator §fscad207227 §8? aw kelimesni yazdı
[19:51:01] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §6VIP §etkay0k §8? vay aw
[19:50:15] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §6Hırslı §fSyndra §8? wanblake aw ne demek

[21:44]
[19:50:05] [Client thread/INFO]: [CHAT] §a§8? §3Yardımcı §bwanblake §8? "aw" yazması yeterli değil mi
Cevabımda düzenleme yaptım tekrar okuyun lütfen.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cevabımda düzenleme yaptım tekrar okuyun lütfen.
konu açmadan önce yetkili arkadaşlarla discord üzeirnden sesli konuştuk yetkili söyledi yetkili söyledi şeklinde konuştular başka ne yapmamızı bekliyordunuz ?
ben dediğim gibi adaletliyseniz ben mute yediysem bu arkadaşlarda mute atılmasını talep ediyorum.

Senna Network

Marangoz
En iyi cevaplar
0
konu açmadan önce yetkili arkadaşlarla discord üzeirnden sesli konuştuk yetkili söyledi yetkili söyledi şeklinde konuştular başka ne yapmamızı bekliyordunuz ?
ben dediğim gibi adaletliyseniz ben mute yediysem bu arkadaşlarda mute atılmasını talep ediyorum.
Yaptığınız şey çocukça davranmak. Sizin yüzünüzden diğer oyuncularda mute yemek zorunda değil.

Boş uzatıyorsunuz ve yazdığınız şeyin bir küfür olduğunun farkındasınız herkes size belirtiyor.

Talep açmadığınız sürece bu konuya bizim tarafımızdan cevap verilmeyecektir.

İyi günler dilerim.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Dolaylı yoldan bir küfür var ortada. Dolaylı veya direkt fark etmez kurallarda küfür yasaksa mute atılması normal. Eğer siz sorarken içinde o kelime varsa da mute sebebidir. Adam reklam yaptıysa ve reklam içeriği örneğin "sennanetwork grin beyler play.sennanetwork.com" ise sen onu gidip mesajında kullanırsan aynı şeyi tanıtmış olacaksın. @Senna Network kolay gelsin ne diyeyim