Yardım Sens yardım

Mugivara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyunda 400 dpi 2.2 sens ile oynuyorum fakat bu sens sık sık çok az(2.1-2.26-2.15 gibi)

değiştiriyorum. Bir gün oynadığım sens iyi gelirken diğer gün çok yavaş geliyor sence bu normal mi yoksa hiç değişmemi dersiniz?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
İşaretçi hassasiyeti tamamen oyuncunun keyfine bağlı olmalı bence. Yani kendi rahat ettiğin bir hassasiyeti kullanırsan senin için daha iyi olur. Hiç değişmemekten ziyade kendine uygun bir hassasiyet bulmanı öneririm. Bulacağın sensivity ayarı ile 180 shot gibi ani reflekslere daha iyi adapte olabilirsin.

Mugivara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İşaretçi hassasiyeti tamamen oyuncunun keyfine bağlı olmalı bence. Yani kendi rahat ettiğin bir hassasiyeti kullanırsan senin için daha iyi olur. Hiç değişmemekten ziyade kendine uygun bir hassasiyet bulmanı öneririm. Bulacağın sensivity ayarı ile 180 shot gibi ani reflekslere daha iyi adapte olabilirsin.
Sensimi buluyorum ama 3 5 gün sonra çok ufak değiştiriyorum dediğim gibi 2.2 den 2.25 e çekiyorum felan
Bu ufak değişimler normal mi onu soruyorum hocam :)

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Normal gibime geliyor. Oyunda herhangi bir kasma, donma, drop gibi sorunlar yok değil mi? Bazı düşük sistemlerde sensivity de bozulmalar olabiliyor.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Aim maplerin de eline asıl yatkın olan sensivity i bulup sadece onun üstüne çalışman önerimdir.

Mugivara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Normal gibime geliyor. Oyunda herhangi bir kasma, donma, drop gibi sorunlar yok değil mi? Bazı düşük sistemlerde sensivity de bozulmalar olabiliyor.
Her hangi bir sıkıntı yok aslında sadece bazı günler rahat hissettirmiyor o yüzden hafif oynayıp rahat olduğum seni buluyorum