[ SepioliteCRAFT ] > Savaş Ne Kadar Zorsa, Zafer O Kadar Tatlıdır < [ YAKINDA ]

Sepiolite

Ağaç Yumruklayıcı
Mesajlar
17
En iyi cevaplar
0
Puanları
70
Ruh Hali


Türkiye'de alışılmışın ve kalıplaşmış Hayatta Kalma kategorisine ait sunucuların aksine; tamamen yenilikçi ve oyuncu dostu bir sunucu ortaya çıkarmaktayız.

Gerek maddi, gerek manevi her türlü imkanlarımızla işin içine girmiş bulunmaktayız.

Sunucu Makinesinin şahsımıza ait olması bu işe verdiğimiz önemi göstermektedir.Makinenin Özellikleri

Marka : IBM
Model : X3650 M3 7945ZJF
Model2 : Intel Xeon X5670
İşlemci hızı : 2,93 GHz
İşlemci turbo hızı : 3,33 GHz
İşlemci çekirdek : 6
Disk türü : 3x600GB SAS Disk
Ram Miktarı : 96,0 GB1. Yenilikçi ve Tamamen Farklı Claim Sistemi
- Türkiye'de GriefPrevention belasını kaldırdık! Bu sayede görevlerden kazanacağınız Claim eşyaları ile claim atacaksınız. Eğlencenin keyfini Altın Kürekten aldık!


2. Özgünleştirilmiş Görev Sistemi
- 2 Farklı Görev Sistemi sayesinde bitmeyen ve her hafta güncelleştirilme sözüyle yenilikçi anlayışıyla zengin görevlerimiz!

3. Detaylandırılmış Meslek Sistemi
- Sadece "/jobs join madenci" yazıp 2 dakikada 5K para kazanmanın devri bitti! Bizim sunucumuz da iksir yapanda, pazar kuranda para kazanacak!


4. Güçlendirilmiş Arkadaş Sistemi
- Mantıksız Klan sistemini kaldırdık. Arkadaşlarınız oyuna girdiğinde bildiri alan, savaşlara birlikte katılabileceğiniz keyifli bir sistem getirdik!


5. Mantıklı Rütbe Sistemi
- Gardiyan, Savaşçı gibi saçma Rütbelerden arındırdık! Artık oyuncular oyunda kaldıkları süre ve yaptıkları görevlere göre rütbe kazanıyor. Çeşitli sistemler bu rütbelerle açılıyor ve oyunda sıkılmamanızı sağlıyoruz!


6. Dijital Chat Sistemi
- Sohbet ekranına bakmaktan oyun oynayamıyorsunuz. Sohbete fazla odaklanmayın. Artık oyuncu yazı yazdığında kafasında yazılar yukarı doğru çıkıyor. Böylelikle arkadaşlarınızın yanınızdayken ne dediğini anlayabileceksiniz.


7. Bir Fidan, Bir Ağaç Sistemi
- Minecraft'ın o 4 blokluk ağaçları sizi sıkıyorsa; bir fidan dikin, harita görevlimizin tasarladığı ağaçlar yeni ağaç olarak büyüsün! Yeşilliği güzelleştirmek sizin elinizde!


8. Stoklu Sanal Market Sistemi
- "/market" yazdığınızda çıkan pencereli sistemi biliyorsunuz. Bu sistemde bir oyuncu taştan 500.000 tane koyarak kirlilik yapıyor. Şimdi ise 1 adet koyacak ve gerisi stoğa düşecek. Bittikçe oradan kendisi veya otomatik olarak ekletebilir!


9. Balık Tutmak İstiyoruz
- Bu lafı dediğinizi duyar gibiyim sanki? Bizde dedik Minecraft oyununda neden balıklara yer yok! Sunucumuzun en büyük finans kaynağı artık BALIK! Yenilikçi sistemimizle balıkları tutup sistemlerimizle satabilecek ve para kazanabileceksiniz.


10. Devamlı Güncel Sistemi
Bu sistem sunucumuzdaki en önemli sistemlerdendir.
Her hafta en az bir, en fazla 5 görev eklenecektir. Her eklentinin günceli kullanılıp, yenilikçi eklentiler her hafta bir olmak üzere eklenecektir. Sunucuda devamlılığı güncellik sağlar, yöneticiler değil!
dc.png
Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız.
https://dis*cord.gg/EvwU6U3
"*" işaretini silin.


skype.png
Skype İletişim: Live:Ayberkcakiiir

Sunucudaki destek ekibimiz aşağıdaki tabloda verilmiştir.


Yönetim ekibimizde herkes birer göreve sahiptir. Herkesin bakacağı konular farklıdır. Departmanlara ayrılmış bir sunucu olarak işimize devam etmekteyiz.

Raidcall/TS3 ve diğer iletişim adreslerimizle 'Bycakr' ilgilenmektedir.
Sunucu İletişim Telefon Numaramız: 0 (552) 251 02 66 (7/24)
Yakında sizlerleyiz!
# SepioliteCRAFT 2018 #
 


Son düzenleme: