Seracraft Yetkili Alımları

PandaBabys

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Ortak
  2. Admin
  3. Moderator
  4. Mimar
  5. Rehber
  6. Diğer
Sunucu IP Adresi
bla bla craft
Arkadaşlar konu tasarımı falan şu an müsait değilim zaten bayram bayram. Sunucu açıyorum bana adam akıllı bir ekip lazım. Maddi olarak sunucunun sıkıntı olmayacaktır. Aşağıdaki formu doldurun yeter.

Kısaca ben:
2015 civarlarında başladım. O zamanlar sunucularda builderlik yapıyordum. Daha sonra pluginerliğe merak saldım. Uzuuun bir zaman pluginerlik yaptıktan sonra kendi sunucumu açtım. Daha sonra battım. (bütçeyi karşılayamadım) Biraz ara verdikten sonra ücretli plugin paketleri yapmaya karar verdim. İşler iyi gidince de kendi web sitemi açtım. Bir ekip oluşturdum ve satış yaptım. (plugin paketi, harita, premium) Daha sonra site işlerinde para var diye Minecraft oynamayı bıraktım ve web site geliştirmeye başladım. PHP Scriptler yazıp onları da sattım. Daha sonra bir gün arkadaş mobil oyunda para var oraya başlayalım dedi. Onun tavsiyesi ile oyun geliştirmeye başladım. Yine çook uzuuun bir zaman oyun geliştirdim. (hala devam ediyor...) Oyun geliştirirken 3D ve 2D tasarımlar yapmaya başladım. 2D tasarımlar genelde UI tasarımlar oluyordu. 3D tasarımlar ise oyunlarıma ekleyeceğim objeler oluyordu. 1 gün öncesi itibari ile yks hazırlığı bir kenera bırakıp tekrardan Minecraft Sunucusu açmaya karar verdim. Aslında her şeyi tek başıma kendim de yapardım fakat çok uzun süreceği ve vaktimin kısıtlı olduğunu bildiğim için bir ekip arıyorum. şu an 2 kurucuyuz. Diğer kurucu hayat hikayemdeki arkadaşım. Neyse işte bu arada anlattıklarıma yalan diyenler olabilir istediği kanıtları gösterebilirim.

Şimdi bu işlerde iyi olduğumu düşünüyorum ve şunları istiyorum;
Sunucu tek tür olarak çıkaracağım ki organik bir kitlesi olsun. Daha önce kaç tane HUB paketler yaptım sunuculara verdim hiçbiri de tutmadı bunun sebebi direkt büyümek istiyorlar. Tüm paralarını paketlere ve haritalara harcıyorlar. Asıl mantık reklam vermektir. Tek tür olup reklam vermek çok sağlıklı olur. Şöyle düşündüm:

ÇakmaLobby + (Emek SkyBlock Olabilir) + Reklam. + (Domain web site ve IP adresi için)
Dediğim gibi aslında hepsini tek başıma da yaparım fakat uzun sürer.
bu formül sayesinde gelişeceğimizi düşünüyorum. Zaten daha öncelerde de bu formülü kullandım ve güzel bir oyuncu kitlem oldu. Fakat o zamanlar bol vaktim olsa da param yoktu. Neyse işte. Yavaş yavaş, sıfırdan reklamlar ve kulaktan kulağa büyümek istiyorum.

Gelelim asıl konuya:
Bana ciddi kişiler lazım discord zorunlu değil Instagram da olabilir. Yaşta sıkıntı yok sadece işini iyi yapsın saygılı olsun vaktinde girsin. Mikrofon şartı da yok zaten ilk önce kendim mikrofon sevmiyorum başka insanlarla konuşmak vs.
Aşağıdaki formu doldurun yeter. Çok profesyonel bir çalışmada olmayacak yani bir ton yazı yazdım diye gözünüz korkmasın.

1 tane admin, 2 tane builder, 1 tane moderator ve 2 tane rehbere ihtiyacım var şimdilik.

Ad:
Soyad:
Günde ne kadar vakit ayırırsın:
İstediğin yetki:
İstediğin yetki için tecrüben var mı:

Arkadaşlar ben herhangi bir yetki istemiyorum hepsine az çok yardım ederim diyorsanız da katılabilirsiniz. Fazlalık sıkıntı çıkarmaz

Eymenqrste

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Eymen
Soyad Doruk
Discord/Instagram:Eymenqrste#0001
Günde ne kadar vakit ayırırsın: 7 8 Saat
İstediğin yetki: Admin Alımı Varsa Sunucu Yönetimi İçin Yönetici
İstediğin yetki için tecrüben var mı:Var Eklerseniz Detaylı Konuşuruz

Son düzenleme:

yigit36

Cobain's suicide note
En iyi cevaplar
2
Mesaj kutunuza bakar mısınız

PandaBabys

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İletişime geçildi.
Ayrıca konu güncel +

cinaxumut

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad*Umut
Soyad*Yılmaz
Yaş*14
Discord/Instagram*GclassKing#8347/xumutylmz
Günde ne kadar vakit ayırırsın*6-7...
İstediğin yetki*beni deneyin uygunsa admin yani admin ama deneyin yinede bi
İstediğin yetki için tecrüben var mı*var

_Kaan_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Kaan
Soyad:Hamza
Discord/Instagram:Kilyon#0327-İnstagram:_kaanhamza
Günde ne kadar vakit ayırırsın:6-7 Saat(Sınav haftası değişiklik gösterebilir.
İstediğin yetki:Moderatör
İstediğin yetki için tecrüben var mı:Uzun süre sunucularda moderatör olmuştum (Tecrübem Var)

Ardauncanny

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad:Arda
Soyad:Akartürk
Discord/Instagram: Senior#1733 İnstagramı forumda pek paylaşmak istemiyorum özel olarak konuşursak veririm.
Günde ne kadar vakit ayırırsın:Günden güne değişsede sınavlar harici 6 saat ayırabilirim.
İstediğin yetki:Rehber,Moderatör
İstediğin yetki için tecrüben var mı: 5-6 yıldır rehberlik yapsamda moderatörlükte pek bir tecrübem yok fakat kabul ederseniz yinede denemek istiyorum

PABLObn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Mert
Soyad: Beytar
Discord/Instagram: PABLO#0733 (discord)
Günde ne kadar vakit ayırırsın: 9-10 saat arası
İstediğin yetki: Adminlik
İstediğin yetki için tecrüben var mı: Bundan önce çoğu sunucuda adminlik ve rehberlik yaptım üstün derecede bilgim bulunmaktadır discord üzerinden ulaşmanız durumunda daha detaylı konuşabiliriz.

SonRooster

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Mustafa
Soyad: Aktı
Discord/Instagram: DC: ▽ Demirsporlu#0001 İG: 1demirsporlu
Günde ne kadar vakit ayırırsın: Geceleri aktif olabiliyorum eğer yapılacak bi şey var ise sabahlarım
İstediğin yetki: ADMİN(Neden diye sorar isen discorduma istek attığınızda açıklayabilirim)
İstediğin yetki için tecrüben var mı: Kesinlikle