Serin Host | Ucuz ve Kaliteli Sunucu Hizmeti

Endrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SerinHost Gerçekten Görüp Görebiliceğiniz en İyi Hizmetlerden Biri Şahsen Hem Yetkili Hem Müşteri Olarak Konuşuyorum İşlerinde Harikalar. Ayrıca Hiçbir Hosting Firmasında Bu Kadar İyi Destek Yetkilileri Göremezsiniz.

SerinHost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SerinHost Gerçekten Görüp Görebiliceğiniz en İyi Hizmetlerden Biri Şahsen Hem Yetkili Hem Müşteri Olarak Konuşuyorum İşlerinde Harikalar. Ayrıca Hiçbir Hosting Firmasında Bu Kadar İyi Destek Yetkilileri Göremezsiniz.
Güzel yorumun için teşekkürler! Sizi memnun edebildiysek ne mutlu bize :)

Cazcez

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
İlk bakışıma göre sunucuları gayet güzel görünüyor.
Hosting arayışımda listeye sizi de ekliyorum :)

Sokullu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Devlet sınırsız bant genişliği veremiyor siz nasıl veriyorsunuz ? Sanırım trafik demek istediniz ?

SerinHost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Devlet sınırsız bant genişliği veremiyor siz nasıl veriyorsunuz ? Sanırım trafik demek istediniz ?
Aynı anlama geliyor hocam. Yorumunuz için teşekkürler.

Güncelleme: Yakın zamanda x5650 işlemciler x5680 olarak değiştirilecektir.

Sokullu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynı anlama geliyor hocam. Yorumunuz için teşekkürler.
Bant genişliği, bir iletim ortamının ya da haberleşme kanalının kapasitesini ifade etmek için kullanılır. Başka bir deyişle bir kanal üzerinde taşınabilecek en fazla frekansa sahip sinyal, kanalın band genişliğidir.

Trafik ise, Örnek olarak Web sitenize giren ziyaretçilerin yaptığı toplam veri transferinin değerini ve limitini ifade etmektedir.

Bu iki farklı tanımın aynı olarak var sayan bir firma, burada nasıl güvence veripte satış konusu açabiliyor ?

BTK Yer Sağlayıcı Kaydınız Maalesef yok: Screenshot

397 Sıra no'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile getirilen e-Fatura Uygulamasına, Mali Mühür Sertifika temin işlemlerini tamamlayarak dahil olan kullanıcılar arasındada yoksunuz.

Vergi no sorguladığımızda şahıs firması olarak isminiz yer alıyor : Screenshot

Biraz daha detaya indiğimizde ise karşımıza bilişim ile uzaktan yakından hiçbir alakanız olmadığını doğrular nitelikte Ana Faaliyet Kodu ve Adı ortaya çıkıyor : Screenshot
467313 : METALDEN KAPI, PENCERE VE BUNLARIN KASALARI İLE KAPI EŞİKLERİNİN TOPTAN TİCARETİ

Bu süreç'e göre size nasıl güvenebiliriz ?
Asıl işi bilişim sektörü olmayan firmaların neden bu tarafa yönelmeye çalıştığınıda açıklayabilirseniz çok memlun oluruz.

SerinHost

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bant genişliği, bir iletim ortamının ya da haberleşme kanalının kapasitesini ifade etmek için kullanılır. Başka bir deyişle bir kanal üzerinde taşınabilecek en fazla frekansa sahip sinyal, kanalın band genişliğidir.

Trafik ise, Örnek olarak Web sitenize giren ziyaretçilerin yaptığı toplam veri transferinin değerini ve limitini ifade etmektedir.

Bu iki farklı tanımın aynı olarak var sayan bir firma, burada nasıl güvence veripte satış konusu açabiliyor ?

BTK Yer Sağlayıcı Kaydınız Maalesef yok: Screenshot

397 Sıra no'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile getirilen e-Fatura Uygulamasına, Mali Mühür Sertifika temin işlemlerini tamamlayarak dahil olan kullanıcılar arasındada yoksunuz.

Vergi no sorguladığımızda şahıs firması olarak isminiz yer alıyor : Screenshot

Biraz daha detaya indiğimizde ise karşımıza bilişim ile uzaktan yakından hiçbir alakanız olmadığını doğrular nitelikte Ana Faaliyet Kodu ve Adı ortaya çıkıyor : Screenshot
467313 : METALDEN KAPI, PENCERE VE BUNLARIN KASALARI İLE KAPI EŞİKLERİNİN TOPTAN TİCARETİ

Bu süreç'e göre size nasıl güvenebiliriz ?
Asıl işi bilişim sektörü olmayan firmaların neden bu tarafa yönelmeye çalıştığınıda açıklayabilirseniz çok memlun oluruz.
Temamızı güncellerken bandwith'i bant genişliği olarak çevirdiğimiz için böyle bir hata oldu.

Ve tabii ki yer sağlayıcı belgemiz bulunmakta ayrıca vergi levhasının üzerine bilişim alanı eklenmiştir, asıl firmamızdan ayrı bir ekip olarak yani farklı bir kadro ile çalışmaktayız.

Yer sağlayıcı belgesinin de şu an sistemde gözükmemesiyle ilgili BTK tarafından bize herhangi bir mail, bilgilendirme v.b. bulunmamaktadır, sorunla ilgili BTK bugün tarafımızca aranmış ve bize 13.30'da tekrar aramamız gerektiği söylenmiştir.

127391

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Firmayı kullandım yetkilileri gayet kaliteli ve ilgililer, sunucum hemen teslim edildi 5 dakika içerisinde. Teşekkürler @SerinHost

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Özellikle hosting fiyatları çok iyi, 5 gb depolama sınırsız trafik, en yakın zamanda denemeyi düşünüyorum.