Serious Sam 4 Deluxe Edition Tanıtım

ozzgurylmzz

Taş Madencisi
Ekip Çalışanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

header (9).jpg

Serious Sam 4 Deluxe Edition Tanıtım
Herkese merhaba, bugün sizlere Serious Sam 4 Deluxe Edition Tanıtım konusunu elimden geldiği kadarıyla, açıklayacağım, bilgiler vereceğim. Çok beklemeden konumuza geçelim.

Serious Sam 4 Nedir?
Serious Sam 4 , Croteam tarafından geliştirilen ve Devolver Digital tarafından yayımlanan bir 2020 birinci şahıs nişancı oyunudur. Serious Sam serisinin bir parçası ve Serious Sam 3: BFE'nin öncesini anlatan bir oyundur. Nisan 2018'de orijinal olarak Serious Sam 4: Planet Badass adıyla duyurulan oyun, Eylül 2020'de Microsoft Windows ve Stadia için piyasaya sürülmüştür 2021'de PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Mental'ın ordularının tüm gücü dünyaya yayılarak, parçalanmış ve yenilmiş bir medeniyetin kalıntılarını tahrip ederken, insanlık kuşatma altında. İşgale karşı kalan son direniş, Sam "Serious" Stone liderliğindeki "Dünya Savunma Kuvvetleri" ve onun ağır silahlı askerleri.

ss_bfc99a97593c134c83e09c027e679cd87b94edbb.600x338.jpg

Oyunun Başlangıcı
oyun hakkında hiç spoiler yememek isteyenler burayı okumayabilir.
Serious Sam 3: BFE olaylarından önce bilinmeyen bir zamanda , Rusya'nın Tunguska kentinde Mental güçlerin Dünya'yı işgal etmesi için köprü görevi gören devasa bir portal açılır. Tüm gezegen uzaylı işgaline karşı karışır, Dünya Savunma Kuvvetlerinden General Brand, "Serios" Sam Stone'i Father Mikhail ile görüşmesi için Roma'ya gönderir, gider ve bazı ipuçları bulur bir rahibin iddiasına göre, Ark of the Covenant'ın içine gizlenmiş güçlü bir uzaylı eseri olan şey işgale karşı onlara yardım edebilir. Ancak, Mental'ın generallerinden Lord Achriman'ın ordusu tarafından şehir istila edildiği için geri dönmek zorunda kalır. Şehre geri dönmek için Sam ve arkadaşları, Achriman'ın hava kuvvetlerini bozan Vezüv Yanardağı'nda bir patlamayı tetiklemek için HAARP sismik kontrollerini uzaktan kullanabildikleri Pompeii'ye çekilir. Ancak, Sam'in yoldaşlarından biri olan Jones, görev sırasında uzaylı canavarlardan biri tarafından öldürülür... Devamında neler olacağını merak ediyorsanız oyuna bakabilirsiniz.

ss_e48cc1bc2f4fa3b4d1891ce740138fbcc62e5c31.600x338.jpg

İŞGALCİLER
Uzaylı istilacılarının ikonik kadrosu, bazı yeni eklemeler ile geri dönüyor! İkonik olan Headless Kamikaze, Beheaded Rocketeer, Kleer, Scrapjack, Werebull ve Khnum da dahil olmak üzere Mental'ın inanılmaz sayıda kölesiyle savaşın! frantic Processed, repulsive Belcher, the hard-hitting Zealot ve daha fazlası gibi yepyeni düşmanlara ve yükselen canavarlara karşı savaşın.

SİLAHLAR CEPHANELER

Bir sürü yıkıcı silahla donanmış olarak, her durum için silahınızı seçin. Güçlü çift namlulu av tüfeğini, cezalandırıcı mini tabancayı, güçlü elektrikli testereyi, yepyeni bir otomatik av tüfeğini ve ikonik topu kullanarak Mental's Horde'u yerle bir edin. Silahlarınızı yükseltin, kilitlenen roketatarın vahşi güzelliğini ve güçlü lazer ölüm ışınının tadını çıkarın.

CO-OP

4 oyunculu çevrimiçi eşli modda arkadaşlarınızla aksiyon dolu bir macera yaşayabilirsiniz. Ekstra bir meydan okuma ve sizin için özellikle değiştirilmiş zorluklarda heyecan verici ana görevlerin ve yan görevlerin üstesinden gelin.

LEGION SİSTEMİ

Serious Sam 4, yeni Legion System ve binlerce düşmanla dolu savaş alanlarıyla oyun tarihinin en büyük anlarından bazılarını açığa çıkarıyor.

DELUXE PAKETİ

Deluxe Paketinin İçinde Bulunanlar:
  • Özel olan Klasik Tommy Gun oyun için silah görünümü.
  • Damjan Mravunac tarafından .mp3 ve farklı formatlarda bestelenen orijinal oyun müziği.
  • Konsept resimler, modeller ve özel görkemli posterler ile dolu bir dijital sanat kitabı.
SON
Evet arkadaşlar konumuz buraya kadardı, elimden geldiğince size bir şeyler anlattım, umarım yardımcı olabilmişimdir. Görüşlerinizi yorum ile belirtebilirsiniz. İyi forumlar.

Moderatör tarafından düzenlendi:

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Serious Sam 3 eski tadını vermemişti ama umarım 4 verir.
Ahh kimi kandırıyorum hiç biri Serious Sam 2 gibi olamayacak :(

Juscesia

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harika bir konu.