Server düşüncem

woodstacker123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba forum.gamer ailesi bu tür bir konuyu bir arkadaş açmıştı ben de sizinle paylaşmak istiyorum düşüncelerimi. Öncelikle 2-3 yıldır aklımda olan fikirdi böyle bir Server açmak ama kısmet bu zamanaymış demek ki. Düşüncem bir faction server ve bu faction serverde kılıç olmadan karşı rakibe hasar veremiyorsunuz. Kılıçla hasar verebilmek için x1 güç enerjisine ihtiyacınız var ve bu hasarı x2 ve x3 olarak arttırabiliyorsunuz, x1 enerjisi para ile alınıyor iken x2 ve x3 enerjisi zexlin adındaki coin sistemi ile alınabiliyor. İkinci olarak seviye sistemi var sınırsız şekilde artıyor. Üçüncü olarak kazanımlar moblar aracılığı ile olmaktadır bu şekilde güzel bir faction olacağını düşünüyorum.
Sizin bu konuda düşünceleriniz neler fikirlerinize açığım.

Son düzenleme:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Pay to win olayına dönüşmediği sürece güzel bir fikir gibi gözüküyor. x4 alan kişinin sunucunun kralı olmaması lazım mesela.

woodstacker123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pay to win olayına dönüşmediği sürece güzel bir fikir gibi gözüküyor. x4 alan kişinin sunucunun kralı olmaması lazım mesela.
Şeyi unutmuşum normal hasarlar oyuna başladığında 0.5 kalp vuruyor sonradan satın alınarak geliştiriliyor bu anlamda herkes eşit oluyor ama hala kesinlik gibi özellikler güç katıyor size.

Son düzenleme:

woodstacker123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayrıca bu server ile başarılı işler yapılacağını düşünüyorum ama tutar mı konusunda çekini davranıyorum. O yüzden fikirlerinizi bekliyorum.