Yardım Server İçin CPS Limiti AYarlama

Toprak998

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bi Server İçin Nasıl CPS Limiti ayarlıcaz bilen varmı

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sağol denicem peki bunlar aternos ta da varmıdır
Öncelikle şunu söyleyeyim, Aternos = Pişmanlık. Eğer büyük bir sunucu açma gibi bir düşünceniz varsa aternos bunun tam zıttı, sadece arkadaşlarla oynamak için açmalısın. Ayrıca aternosta olduklarını sanmıyorum ancak başka cps ile ilgili pluginler belki vardır.

Toprak998

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle şunu söyleyeyim, Aternos = Pişmanlık. Eğer büyük bir sunucu açma gibi bir düşünceniz varsa aternos bunun tam zıttı, sadece arkadaşlarla oynamak için açmalısın. Ayrıca aternosta olduklarını sanmıyorum ancak başka cps ile ilgili pluginler belki vardır.
Kanka İlk Konuda Çok Haklısın Ama Nasıl Açıcam Bilmiyorum Bana Biraz Bilgi verirsen sevinirim

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kanka İlk Konuda Çok Haklısın Ama Nasıl Açıcam Bilmiyorum Bana Biraz Bilgi verirsen sevinirim
Ben çok sunucu açtım, ister bedava olsun ister ücretli olsun. Ancak şunu anladım ki eğer gerçekten güzel bir para verip lagsız ve güzel bir sunucu açacaksan önce deneyim, daha sonra bilgi, en son ise sermaye lazım. Sen şu anlık güzel bir sunucu kurarım diyorsan bence en az 8GB RAM ile başla. Daha sonra ilerlersin.