Server Sponsorluğu yapıyorum 10GB HUB

onur4522300

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaslar,

Elimde 1 server var SERVER 10 GB LIK VE HUB
Factions Açın Survival Açın Farketmez! Sadece +30 Online Çeksin.

Elimde Bos Sunucu oldugu için Sponsor arıyorum
Sadece En İyi Projelere En Iyi sunucularla Sponsor Olucam

Iyi Sunucu Icin Projenizde Asla Olmaması Gerekenler :

- Normal Sıradan Sunucular Gibi
- Normal Sıradan Suncuya 1 2 Plugin katarak farklı bir şey göstermek gibi

Bunlar YOKSA Katılabilirsiniz.

Örnek Başvurunuz :

- Projem :

- Yaşım :
- Neden Ben ? :
- Sizle Çalıştıktan Sonra Dosyaları Kimseyle Paylaşmayacağıma Dair Söz Veriyorum

Not: Web Panel+FileZilla Verilecktir Vip Paraları ise %50 olarak paylasılıcaktır. Sizin Kazancınız olacak
onlıne sayıya göre ram ve slot artırılacaktır :)DCM :
AMCAOGLU

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Nasıl bir taktik acaba aylık 100 lira batihost ödemem var ?
hiçbir güvencen yok, insanların eklenti paketlerini çalmaya çalışmayacağını nerden bilebiliriz? Ayrıca tek karşıladığın 10 gb vds paranın %50 sini neden sen alıyorsun? Ayrıca dosyaları zaten adam hazırlıyor istediği gibi dağıtır?

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
uw hemen spawn olmalyım.

adam para kazancam diyor..
- dosyalarımızı çalcan dimi. yemezlev biz cok zeki canlilariz.

zaten görebileceğiniz en pahalı plugin paketi şurda 30, 40tl hub açmasın skyblock açsın 6gb ram verip 40tl lik plugin paketini de çakabilir oraya. birçok kişi de bu tarz sponsorları arıyor. Maddi durumu olmayıp bilgi sahibi olan insanlar var. Bu adam da kafasını çalıştırıp böyle bir işe girmiş ama mantıklı bi iş olduğu için baltalamak lazım tabi..

Moderatör tarafından düzenlendi:

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
uw boş yapanlar var hemen spawn olmalyım.

zaten görebileceğiniz en pahalı plugin paketi şurda 30, 40tl hub açmasın skyblock açsın 6gb ram verip 40tl lik plugin paketini de çakabilir oraya. birçok kişi de bu tarz sponsorları arıyor. Maddi durumu olmayıp bilgi sahibi olan insanlar var. Bu adam da kafasını çalıştırıp böyle bir işe girmiş ama mantıklı bi iş olduğu için baltalamak lazım tabi..
ya sen neyi savunuyorsun ki senin dedigin kişiler 13 yaşındaki sunucu açma hayali olan kişiler, önüne gelen opskyblock açıyor zaten

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
uw boş yapanlar var hemen spawn olmalyım.

Eklenti paketi satın alan birinden kaliteli bir sunucu açmasını mı umuyorsun?
Cidden trajikomik

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 134322 skyblock örneği veriyorsun ne yazmamı istersin,
sadece opskyblock paketi mi var sanıyon

ya bide bana lütfen bilgili olup parası olmayan birini söyle
görmediysen bu senin sorunun kafamdan öyle adamlar vardır burda da yazim diyecek halim yok

iyi bi projesi olanları bazı hostingler sponsor oluyor zaten lütfen boş yapma ya OMEGALUL
bazı diyon zaten buna hiç bişe yazmama gerek yok

bunları sırf konuştuğunuzu kanıtlamak için söylüyorum ama zaten kabul etmeyeceksiniz forumda 5 senedir varım bu tartışmaların sonunu daha görmedim. Asla kabul etmezsiniz çamur atıcam diye ordan oraya atlıyorsunuz sizin gibi toxic kitlelerden nefret ediyorum. Kimin kime sponsor olacağı sizi zerre kadar ilgilendirmez. Kimse size gelip dosyalarım çalındı neden uyarmadın demez. Tamamen egonuzu tatmin etmek için sizin anlamadığınızı anladım demek için milleti aşağılayıp duruyorsunuz.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kanka böyle uğraşmana gerek yok , gel ben sana düzgün bir Plugin paketi vereyim :para:

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
aga ben kötü bir niyet göremedim. server açma planlarım olsaydı iletişime geçerdim yalan olmasın. baltalayanlar falan olmuş ayıp ediyorsunuz arkadaşlar.