Serveri Hub Yapacak Pluginer Lazım!

GawKurucuBestReis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar serveri survival + faction + skyblock + pvp sadece bu dördünü istiyorum bedavaya yapabilecek olan varsa filezilla vericem suan 25.12.2016 Pazar günü yarın Yaani pazartesi günü panele 40 50 tl atıcam 90 gün fln yapıcam slotu arttırcam 2gb veya 1gb ramlı sw ye ekstradan lobi için server açmadan hub yapabilecek bir pluginer varsa söylesin arkadaşlar iyi günler.

Duyuru:
EĞER GÜZEL YAPARSA YAPTIĞI ŞEY BİTTİKTEN SONRA 10 VEYA 20 TL GÜZELLİĞİNE GÖRE PARA VERİLECEKTİR.

mehmetkobak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben yaparım Skype:SüperBoyTR

gülücük S

hknkpr

Taş Madencisi
Stajyer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype adresinizi ekledim.

uralyanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar serveri survival + faction + skyblock + pvp sadece bu dördünü istiyorum bedavaya yapabilecek olan varsa filezilla vericem suan 25.12.2016 Pazar günü yarın Yaani pazartesi günü panele 40 50 tl atıcam 90 gün fln yapıcam slotu arttırcam 2gb veya 1gb ramlı sw ye ekstradan lobi için server açmadan hub yapabilecek bir pluginer varsa söylesin arkadaşlar iyi günler.

Duyuru:
EĞER GÜZEL YAPARSA YAPTIĞI ŞEY BİTTİKTEN SONRA 10 VEYA 20 TL GÜZELLİĞİNE GÖRE PARA VERİLECEKTİR.
1 veya 2 GB ram'a bu kadar şeyi isteyip yapman zor. 2GB olsa dahi sadece tek bir sunucu bunu istiyor zaten belki 2 ancak serverde lag çok oluşur ve bu istediklerin açık söyliyeyim 2GB'a imkansız. Zaten olsa dahi bu şekilde serverinde akıcı oyun ve kaliteli oyun olmaz. Benden tavsiye. Yapacaksan adam akıllı yap ucuza sana server alabileceğin bir hosting firmasını vereyim 50 tl ye 100slotluk sunucu al. 6 gb ram'da yanında. İstiyorsan özeden yaz atayım.

GawKurucuBestReis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 veya 2 GB ram'a bu kadar şeyi isteyip yapman zor. 2GB olsa dahi sadece tek bir sunucu bunu istiyor zaten belki 2 ancak serverde lag çok oluşur ve bu istediklerin açık söyliyeyim 2GB'a imkansız. Zaten olsa dahi bu şekilde serverinde akıcı oyun ve kaliteli oyun olmaz. Benden tavsiye. Yapacaksan adam akıllı yap ucuza sana server alabileceğin bir hosting firmasını vereyim 50 tl ye 100slotluk sunucu al. 6 gb ram'da yanında. İstiyorsan özeden yaz atayım.

Kardeşim 1 veya 2gb ile yapılıyor evet dediğin gibi lag oluşuyor ama server hazır olduğu anda zaten ramı baya bir artacak ! yani çok artacak hemde ramını çok yapacaz lag %0 olacak

uralyanki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 veya 2 GB ram'a bu kadar şeyi isteyip yapman zor. 2GB olsa dahi sadece tek bir sunucu bunu istiyor zaten belki 2 ancak serverde lag çok oluşur ve bu istediklerin açık söyliyeyim 2GB'a imkansız. Zaten olsa dahi bu şekilde serverinde akıcı oyun ve kaliteli oyun olmaz. Benden tavsiye. Yapacaksan adam akıllı yap ucuza sana server alabileceğin bir hosting firmasını vereyim 50 tl ye 100slotluk sunucu al. 4 gb ram'da yanında. İstiyorsan özeden yaz atayım.
Kardeşim 1 veya 2gb ile yapılıyor evet dediğin gibi lag oluşuyor ama server hazır olduğu anda zaten ramı baya bir artacak ! yani çok artacak hemde ramını çok yapacaz lag %0 olacak
Umarım dediğin gibi olur dostum. Aksi taktirde kaliteli bir oyun sunamassın malesef. Yolunuz açık olsun, başarılar :)

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam öncelikle @uralyanki'nin dediği gibi 2 GB ile hub imkansız.Ve de %0 lag diye bir şey yoktur.%0 Lag sadece sunucuların,hostinglerin uydurduğu bir saçmalıktır.Dünya'nın en büyük minecraft sunucularında {Misal Hypixel,Mineplex,CubeCraft,HiveMC vs.} lag oranı bu kadar düşük değilken Türkiye'de ki bir pluginer {Bakın Developer değil,Pluginer} arkadaşın bukkit,spigot sitelerinden indireceği pluginler ile %0 lag oranında bir sunucu açılması imkansız.Hele ki 2,4,6 GB ramlı bir makinede,sunucuda bu imkansızdır.4 sunucuyu kaldırması için en az 12 GB'lik bir makine gerekir,tabii pluginer yerine işinde usta bir java developeri bulursanız pluginleri,sistemleri kendi kodlayacaktır,bu da lag oranının azalmasında etkili olucaktır.Ama Türkiye'de ve bu forumda işini Java'ya vermiş kişilerin sizin gibi geleceği pek belirli olmayan kişilere ücretsiz olarak çalışacaklarını sanmıyorum.
Lütfen arama kriterlerini,sunucu bilgilerini gerçek bir hub sunucunun olması gerektiği gibi yapın ki Pluginer arkadaşda işini yapabilsin.
Saygılarımla.

GawKurucuBestReis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten Hub Yapmaktan Vazgeçtim Yinede Düşünceleriniz İçin Teşekkürler.