Serverimde oyuna girince atıyor yardım edin

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen Yazdığım Pluginleri Kontrol Edin.

Silkspawners
CratesPlus
skript
LaggRemover
LockettePro
ChatControl

Bu Pluginler Hatalı

Crashın verdiği bölüm burası​
Kod:
[09:33:56] [Server thread/ERROR]: Parameters:
net.minecraft.server.v1_8_R1.PacketPlayOutChat@34db1c5d[
a=TextComponent{text='', siblings=[TextComponent{text='Please, login with the command: /login <password>', siblings=[], style=Style{hasParent=true, color=?c, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null, insertion=null}}], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null, insertion=null}}
b=1
]

Pek bir şey Anlamadım ama Galiba Kullandıgın bir chat plugini ile alakalı olabilir Başka Chat plugini varsa silin

parkonmax

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lütfen Yazdığım Pluginleri Kontrol Edin.

Silkspawners
CratesPlus
skript
LaggRemover
LockettePro
ChatControl

Bu Pluginler Hatalı

Crashın verdiği bölüm burası​
Kod:
[09:33:56] [Server thread/ERROR]: Parameters:
net.minecraft.server.v1_8_R1.PacketPlayOutChat@34db1c5d[
a=TextComponent{text='', siblings=[TextComponent{text='Please, login with the command: /login <password>', siblings=[], style=Style{hasParent=true, color=?c, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null, insertion=null}}], style=Style{hasParent=false, color=null, bold=null, italic=null, underlined=null, obfuscated=null, clickEvent=null, hoverEvent=null, insertion=null}}
b=1
]

Pek bir şey Anlamadım ama Galiba Kullandıgın bir chat plugini ile alakalı olabilir Başka Chat plugini varsa silin
Büyük ihtimalle herkesi söylediği gibi chat ile ilgili bir problem var. Oyuncu oyuna girer, sunucu oyuncuya /login password şeklinde giriş yapmasını söyler ve oyuncu biçimlendirilemeyen/çakışan chat hatası yüzünden sunucu oyuncuyu ddos,lagger,hacker vb. beller ve atar :)

PeaTKGames

Marangoz
En iyi cevaplar
0
en iyisi başka hostinge geçme aternosla olacak iş değil