ShadowCra/ 1.7.X / 0 Lag /Lapissiz/İpeksi Dokunuş ile spawner alma/İhale plugini ve dahası

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Misyonumuz
Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, en yeni en güncel gelişmeleri yakından takip ederek, oyuncularımızın beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Adminlerimizin istek ve görüşlerini dinleyerek sunucunun gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak.
Ertuğrul Duman
ShadowCraft Server Owner
Sunucu Bilgisi
Sunucu Adı: ShadowCraft
Sunucu Sürümü: 1.7.2 & 1.7.5
Sunucu İP Adresi: 46.20.1.139:1155

Sunucudan Görüntüler

|| Spawn Ve Şehir ||

Şu an da aktif olan Minigameler:
# Capture The Flag
# Death Match
# Gemi Savaşları
# The Walking Dead
# Parkur
# Hide and Seek (Saklambaç)
# Hunger Games

İlerde Eklenecek Olanlar:
# Creative
# MineZ

Son düzenleme:

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu tanıtımını yanlış yere yapmışım , rapor atıldı :/

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawn alıntı, onun dışında her şey mükemmel^^

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim her şey Alınıtı Bütün Haritalar Neyi Güzel onuda anlamadım sunucu factionmu minigamesmi belli degil
@McPeace Başka bir sunucudan gelerek sunucuyu kötüleme çabası öç alma durumundan ibarettir . Yetkililere hakkınızda detaylı bir rapor atıldı.
Sunucumuzdaki amaç bir yandan faction da güçlü bir krallık kurmak diğer yandanda minigameslere girerek çeşitli oyunlarda eğlenmek.Sizin sunucunuzu kötüleme gibi bir şey yapasım gelmiyor rakip olarak görmediğim için bu arada gelip güzel reklam atıyorsunuz sunuculara :)[DOUBLEPOST=1421353454,1421353216][/DOUBLEPOST]Ayriyetten konunuza bakındımda başkalarının yorumlarını yedirememeniz sonucunda yapıyorsunuz galiba bu sunucuları kötüleme işlemini..
kardeşim kendi sunucun var diye gelipte başka sunucuları aşagılamanın hiçbir analamı yok

Son düzenleme:

ZekiKos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Sunucunuz hakkında büyük bir yorum yapamam ama çok fazla oyun eklemeye çalışmışsınız ve biraz aceleye mi gelmiş sanki? Lütfen yanlış anlamayın.
Yani demek istediğim güzel farklı tutabilecek fikirler ile gelirseniz emin olun sunucunuz hem çok fazla tutar hemde çok fazla sunucudan dolayı karmaşa çekmezsiniz diye düşünüyorum...

McPeace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@McPeace Başka bir sunucudan gelerek sunucuyu kötüleme çabası öç alma durumundan ibarettir . Yetkililere hakkınızda detaylı bir rapor atıldı.
Sunucumuzdaki amaç bir yandan faction da güçlü bir krallık kurmak diğer yandanda minigameslere girerek çeşitli oyunlarda eğlenmek.Sizin sunucunuzu kötüleme gibi bir şey yapasım gelmiyor rakip olarak görmediğim için bu arada gelip güzel reklam atıyorsunuz sunuculara :)[DOUBLEPOST=1421353454,1421353216][/DOUBLEPOST]Ayriyetten konunuza bakındımda başkalarının yorumlarını yedirememeniz sonucunda yapıyorsunuz galiba bu sunucuları kötüleme işlemini..
Lütfen Beni Yanlış Anladın O Kadar minigames Eklemek Saçmalık Ondan Bahsediyorum

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
Sunucunuz hakkında büyük bir yorum yapamam ama çok fazla oyun eklemeye çalışmışsınız ve biraz aceleye mi gelmiş sanki? Lütfen yanlış anlamayın.
Yani demek istediğim güzel farklı tutabilecek fikirler ile gelirseniz emin olun sunucunuz hem çok fazla tutar hemde çok fazla sunucudan dolayı karmaşa çekmezsiniz diye düşünüyorum...
Haklısınız size bu durumu şöyle izah edeyim ;
sunucumuz birçok kez el değişikliğine maruz kaldı bu değişiklerde sunucunun başına geçenler bir yeni oyun eklediler rekabete girdiler şuanda sistemler ve düzenekler tam oturdu. Görselliğe değil eğlenceye önem veren bir sistemimiz bulunmakta sunucu builder ekibiyle görüşüldü en yakın zamanda sunucuda görselliğe çalışılacak

TheAxiall

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu hub falan mı anlayamadım doğrusu. Sanırım hub.
Ancak bungercord olduğunu sanmıyorum. Bungercord sa Bu kadar sunucuyu açmaya parası yeten insan 30 Liraya alan adı alabilmeli değil mi ?

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

ShadowCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sanırım ya biz size anlatamıyoruz yada bazı arkadaşların anlama sorunları var.
Felakent sunucusu tarafımızca SATIN ALINMIŞTIR.
sunucu 30 dakika içerisinde aktif.