Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu ve yapılar güzel demek üzereydim,
Sonradan farkettim ki her ikiside alıntı Hele o P5Boss en az 4 defa gördüm bu akşam...
Yorumlara cevap verişiniz hiç doğru değil,
Yapılar ve eklentiler olarak aynı sunucuyu kurmam 3-4 saatimi almaz,
Daha önce hiçbir eleştirimde yetkilileri eleştirmemiştim (puanlama olarak) ancak burada geleneği bozacağım...
Saygı, Resmiyet yok denilecek kadar az,
"Açılış tarihi : 28.06.2015" Eğer doğruysa hiç uğraşmayın...
Neredeyse 1 Yıl olmuş hala alıntı yapı ve konu kullanıyorsunuz,
Konu : 0/10
Yapı : 0/10
Eklenti : 3/10
Yetkili : 1/10
Ortalama : 1/10

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamamen katılıyorum, hele @Ragnarak isimli arkadaşın yorumuna öyle bir cevap vermişki. Yani dalga mı geçiyor desem şantaj mı yapıyor desem yoksa küçük mü görüyor desem bilemedim.. Ve inat ile özel mesajları paylaşıp konu ve yapıların alıntı olduğunu çarpıtmışlar.
Teşekkür Ederim

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server de olan bazı isimler @Ragnarak ın dediği gibi (ç)alıntı dır.
Bu arada açık açık yardım isteğini bahane edip "sen kimsin" diyerek küçük görüp dalga geçmişsin.
Daha tamamen türkçe olmayan pluginler kullanıyorsunuz. Ama nasıl oluyorsa yardım istedi diye,
@Ragnarak ın sunucusundan esinlendiğinizi/çaldığınızı çarpıtarak unutturmaya çalışıyorsunuz.

Sadece savunma yapmadan değerlendirmede yapabilirim tabi.
1.Hile kapalı olan serverler tutmuyor demişsin, En basit örneği SonOyuncu'dur.
2.Team olan oyuncular birine sinirlendiklerinde özelden küfür edebiliyor.
3.Hile açık olan serverler görmedim değil ama en azından killaura falan kapalıydı. Arena tamamen hileci dolu.
İyi Forumlar.
Yorumun için teşekkür ederim. Anlatamayacağım çünkü ne zaman anlatsam anlamıyorsunuz :D Hayırlı sahurlar.

Konu ve yapılar güzel demek üzereydim,
Sonradan farkettim ki her ikiside alıntı Hele o P5Boss en az 4 defa gördüm bu akşam...
Yorumlara cevap verişiniz hiç doğru değil,
Yapılar ve eklentiler olarak aynı sunucuyu kurmam 3-4 saatimi almaz,
Daha önce hiçbir eleştirimde yetkilileri eleştirmemiştim (puanlama olarak) ancak burada geleneği bozacağım...
Saygı, Resmiyet yok denilecek kadar az,
"Açılış tarihi : 28.06.2015" Eğer doğruysa hiç uğraşmayın...
Neredeyse 1 Yıl olmuş hala alıntı yapı ve konu kullanıyorsunuz,
Konu : 0/10
Yapı : 0/10
Eklenti : 3/10
Yetkili : 1/10
Ortalama : 1/10
Yapıtlarımızın alıntı olmadığını söylemiyorum. Sadece o arkadaşın sunucusundan almadığımı internetten aldığımı söylüyorum fakat anlamıyorsunuz o yüzden anlaşamıyoruz. Yorumun için teşekkür ederim. Hayırlı sahurlar.

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapıtlarımızın alıntı olmadığını söylemiyorum. Sadece o arkadaşın sunucusundan almadığımı internetten aldığımı söylüyorum fakat anlamıyorsunuz o yüzden anlaşamıyoruz. Yorumun için teşekkür ederim. Hayırlı sahurlar.
Rica ederim,
Ben birisinden aldığınızı söylemedim, Alıntı dedim sadece. Sağolun size de Hayırlı Sahurlar

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam o arkadaş diye bir şey belirtmemiş yorumunda ama sen belirttiğine ve bu kadar taktığına göre bu arkadaşa demek ki bir iş var bu işte.
Tamam sana diyeyim o zaman. Mapleri internetten alıntı aldığımı üstte belirtmişim. Hala bu neyin uğraşı onu anlamadım yok bundan alıntı yapmışsın yok ondan. Ben alıntıyı internetten yaptım başka hiçbir yerden değil. Ve üstelik sen beni iyice şeytan yerine koydun neyse konuyu uzatmanın manası yok. Ben anlatıyorum size alıntı yapmadım demiyorum o sunucudan veya o kişiden alıntı yapmadığımı anlatmaya çalışıyorum sen hala isim vererek alıntı yaptın diyip duruyorsun. Hayırlı sahurlar.

Adam o arkadaş diye bir şey belirtmemiş yorumunda ama sen belirttiğine ve bu kadar taktığına göre bu arkadaşa demek ki bir iş var bu işte.

İşte bunu bi anlasaydı. :şapka:
Dünya barışı olabilirdi :bayrak:
Bu arada şu an senin bana vermiş olduğun cevaplarda güzel cevaplar değil. İlk önce bir kendi konuşmanı düzelttikten sonra birileri hakkında yorum yapmaya başla. Hadi iyi forumlar uzatmanın manası yok

KozyOldV

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam sana diyeyim o zaman. Mapleri internetten alıntı aldığımı üstte belirtmişim. Hala bu neyin uğraşı onu anlamadım yok bundan alıntı yapmışsın yok ondan. Ben alıntıyı internetten yaptım başka hiçbir yerden değil. Ve üstelik sen beni iyice şeytan yerine koydun neyse konuyu uzatmanın manası yok. Ben anlatıyorum size alıntı yapmadım demiyorum o sunucudan veya o kişiden alıntı yapmadığımı anlatmaya çalışıyorum sen hala isim vererek alıntı yaptın diyip duruyorsun. Hayırlı sahurlar.

Bu arada şu an senin bana vermiş olduğun cevaplarda güzel cevaplar değil. İlk önce bir kendi konuşmanı düzelttikten sonra birileri hakkında yorum yapmaya başla. Hadi iyi forumlar uzatmanın manası yok
Bence alıntı yapacağına direk sunucunu kapatmalısın. iyi forumlar, Hayırlı sahurlar

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şeytan yerine koymuyorum kimseyi. ama o yorumlarda da bir melekten gelme edası yok.
Adamla dalga geçiyorsun ve küçük görüyorsun :(
Dostum istersen skype ver güzelce konuşalım çünkü millet sunucusunu güncelliyor bizim sunucumuz sürekli üstte kalmasın.

Bence alıntı yapacağına direk sunucunu kapatmalısın. iyi forumlar, Hayırlı sahurlar
Görüşüne saygı duyuyorum. Fakat 18.000 kadar kullanıcının emeğini çöpe atamam atamıyoruz. Teşekkürler dostum iyi forumlar

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada burada konuşamayacağın bir şey ancak küfür falan olabilir bence.
Banada öyle şantaj yapar gibi konuşmamızı yaymiyacak isen özelden mesaj atabilirsin.
Vazgeçtim kardeşim. Benim teklifim ortada sen benim her türlü cümlemden bir art niyet aramaktasın. Nasıl biri olduğumu bilmiyorsun sadece ön yargı denen şey mevcut sende. Neden özelden konuşmamız gerektiğini söylemişim hala bir şeyler arıyorsun şaka gibi :D Hadi iyi forumlar sana.

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu konu düzeni biraz daha geliştirilmeli. Örneğin konunun tüm yazıları ortalanabilir.
Sunucunuz gayet güzel yosun ve obsidyen sistemi güzel olmuş
İyi Forumlar

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu konu düzeni biraz daha geliştirilmeli. Örneğin konunun tüm yazıları ortalanabilir.
Sunucunuz gayet güzel yosun ve obsidyen sistemi güzel olmuş
İyi Forumlar
Değerli yorumun için teşekkür ediyorum. Önerin en yakın zamanda dikkate alınacaktır. Hayırlı ramazanlar.

Günceldir!

Günceldir

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir!