Play.ShardOfCraft.Com | /dogecoin & /bitcoin | /fcmarket | /xpmarket | /f perm | SOC ANTICHEAT | Düşmeyen Süreli Editler | /klansavasi | 8.YIL! |

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Hile serbest diye otomatik mesaj atan adminler , IceNW maplerini / fikirlerini çalan kurucular . Aynen 10 numara sunucu .

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile serbest diye otomatik mesaj atan adminler , IceNW maplerini / fikirlerini çalan kurucular . Aynen 10 numara sunucu .
1) OpFaction da çok istek üzerine hileyi serbest yaptık. Diğer sunucularımızda hile serbest değildir.
2) IceNW sunucusunu ilk defa duyuyorum, ilk defa duyduğum gibi bazı mapler internetten (schematic) alıntıdır. Demek ki sizinde alıntı mapleriniz var demektir.
3) Bu alıntı fikirler falan bunlar bana ait değildir. Ayrıca bir anahtara Lapis Kutusu Anahtarı yazdık diye Hırsız mı olduk anlayamadım.
4) Lütfen yorum yapmadan önce bir daha düşünün. Ayrıca sunucumuz bildiğim kadarıyla sizin sunucunuzdan daha eski bir sunucu.
5) Ayrıca sunucuma gelip "rütbe pluginin ismini söyler misin?" diyen de ben değildim. İyi Akşamlar.

Eğer ben senden yardım almadım falan diyeceksen konuşma fotoğraflarını yayınlayabilirim sorun yok. Daha Rütbe ayarlamasını bilmiyorsun gidip senin sunucundan mı alıntı yapacağım :) neyse iyi akşamlar sana

Günceldir.!

Günceldir.

Gunceldir!.

Günceldir.!

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar Güzel Server
Teşekkürler.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Gunceldir

Günceldir!.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir.

Günceldir!

Günceldir.!

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir.

Günceldir!

Günceldir!

Güncel

Günceldir.

Gunceldir.

Gunceldir.

Gunceldir.

Günceldir.!

Günceldir!

Gunceldir!

cCSeanPoulCc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir Sunucu, başarının devamını diliyorum :)

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
WoW (Bi Küçük Espiri)
Biri @Ragnarak ı Üzüyor Bundan Hiç Hoşlanmadım.
Onun Dışında Konu Düzeni Geliştirilmeli.
Hile Engellenmeli Adaletli Bir Ortamın Sağlanması İçin.
Birde Alıntı Değilde Kötü Olmayacak Şekilde Alnınızın Teriyle Yaptığınız Şey Her zaman İyi Durur.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
WoW (Bi Küçük Espiri)
Biri @Ragnarak ı Üzüyor Bundan Hiç Hoşlanmadım.
Onun Dışında Konu Düzeni Geliştirilmeli.
Hile Engellenmeli Adaletli Bir Ortamın Sağlanması İçin.
Birde Alıntı Değilde Kötü Olmayacak Şekilde Alnınızın Teriyle Yaptığınız Şey Her zaman İyi Durur.
  1. Türkiye sunucularında Hile engeli getirildiğinde sunucu tutmaz. Türkiye deki oyuncular böyle maalesef.
  2. Şu Ragnarak olayında da asla sunucuya gidip fikir alınmamıştır. Sunucuyu da o yorumda öğrendim :D
  3. Üstelik maplerin bazılarını internetten bulduk. Zaten schematic kullandığımı daha öncede belirtmiştim.
  4. Demek ki Ragnarak denen arkadaşta sunucusunda schematic kullanıyor ve ayrıca "benim maplerimi çalıyorsunuz demekte".
  5. Üstüne üstün Rankup pluginini daha nasıl ayarlanacağını bilmeyip benim sunucuma gelip yardım isteyende Ragnarak'tı.
  6. Ayrıca yorumun için teşekkür ediyorum. İyi Akşamlar.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
  1. Türkiye sunucularında Hile engeli getirildiğinde sunucu tutmaz. Türkiye deki oyuncular böyle maalesef.
  2. Şu Ragnarak olayında da asla sunucuya gidip fikir alınmamıştır. Sunucuyu da o yorumda öğrendim :D
  3. Üstelik maplerin bazılarını internetten bulduk. Zaten schematic kullandığımı daha öncede belirtmiştim.
  4. Demek ki Ragnarak denen arkadaşta sunucusunda schematic kullanıyor ve ayrıca "benim maplerimi çalıyorsunuz demekte".
  5. Üstüne üstün Rankup pluginini daha nasıl ayarlanacağını bilmeyip benim sunucuma gelip yardım isteyende Ragnarak'tı.
  6. Ayrıca yorumun için teşekkür ediyorum. İyi Akşamlar.
Hersey alinti sunger kazmasidir kasalar ismidir sematik kullaniyormusum .d gostersene bi. Kopya cekip yalan soylemekte ustunuze tanimiyorum. PvP maden bile ilk IceNW de var idi. Evet sunucudan esinlenmemissiniz direk calmissiniz.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Günceldir!

Gunceldır!

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir!

Günceldir!