Sherlock Holmes Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aklın Şüphesi Suçun Gerçeğidir
Selam Kitap Kurtları!
Sherlock Holmes serisinin bir kitabı daha ile beraberiz. Bu kitapta aynı diğer kitabımız gibi çeşitli olayları ve Sherlock Holmes'ın sıra dışı zekasıyla olayları çözmesidir. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kitabı Şüphe Asla Uyumaz kadar sevdiğim söylenemez. Olaylar Şüphe Asla Uyumaz kitabı kadar güzel gelmedi bana. Ama sıkı bir Sherlock Holmes takipçisi iseniz bu kitabı okumamanız büyük bir hata olur. Kitaptan bir olayı şimdi size anlatacağım. Olayımızın adı Üç Garrideb. Vakada üç tane Garrideb gerekiyor. Eğer bulunursa onlara miras kalacak. Bu olay gerçekten de ilginç. Bu Garrideb'ler şu an iki kişiler. Bir kişi daha bulunması gerekiyor. Bulunursa miras alınabilecek. Tabii hiç de mantıklı bulmayan Holmes bir şeyler seziyor. Diğer Garrideb Holmes'ın müşterisini sürekli evinden çıkarmaya çalışıyor. Holmes ise bundan şüphelenip evde bir şey olup olmadığını soruyor. Ne yazık ki müşteri bir şey bilmiyor. Bir süre sonra Nathan Garrideb evinden çıkmak zorunda kalınca diğer Garrideb gelip evin gizli bir bölmesine iniyor ve bir para basma makinesi buluyor. Tabii kahramanımız Holmes onu orada etkisiz hale getiriyor. Olayın burada sahte olduğunu öğreniyoruz. Evet, hikayeyi çok detaylı anlatmadım. Siz de kitabı sevdiyseniz diğer olaylara göz atabilirsiniz.
İyi Forumlar!

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
4 yıl önce okumuştum
Her satırında yazarın neden "sir" ünvanını aldığını anlayabiliyoriuz

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: