ShogunCraft/1.7.2/WG ve WE'den anlayan PRO BUILDER ALIMI VARDIR +15/Ayrıntılar İçeride

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben ShogunCraft Kurucusu Selçuk serverimiz yakın zamanda hub olacak ve Yarıp RPG&Factions,SKYBLOCK,KİTPVP olarak hizmete sunulucak fakat Pluginleri ben hazırlayabiliyorum fakat Mimarlıkta iyi değilim bunun için bir Mimar arıyoruz.
-------Koşullar-------

1.Yaş 15 veya 15in üstünde olmalı
2.Wg ve WE komutlarını bilmeli
3.En az 6,7 Saat online olmalı
4.Skype iletişimini pek kullanmalı
5.Oyunculara Değer Vermeli
6.İhanet etmemeli
7.Sürekli bir istekte bulunmamalı
8.Telefon numarasını vererek acil bir duruma çağrıldığında hemen gelmeli
9.Kurucunun dediklerini yapmalı
10.Oyuncu&Vip ayrımı yapmamalı

Bunlar bende var diyorsanız skype aracılığıyla veya Facebook aracılığıyla Bağlantı Kurmalı
Facebook:www.facebook.com/shoguncraft
Web Sitesi:www.mcshoguncraft.wix.com/shoguncraft

Sheytan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhabalar yaşım 17 uzun zamandır minecraft oyuncusuyum acil durumlar için telefon numaramda var Samsun ' da yaşıyorum türkçem gayet iyi değil kurucuya oyuncuya dahi saygılıyımdır asla ayrım yapmam yetki mevki veya makam peşinde değilim mimar olmamdaki amaç da zaman geçirmek maksat bu iş bittikten sonra alabilirsiniz yetkiyi tamamen size kalmış bir şey eğer bana ulaşmak isterseniz telefon numaram : 0546 945 9110 arayın detaylı olarak görüşelim. Değerlendirdiğiniz için şimdiden teşekkürler.
EDİT :
World edit , World Guard komutlarını iyi biliyorum. İhanet veya arkadan vurma gibi saçmalık yapmam hiç kimse için düşünmedim.

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhabalar yaşım 17 uzun zamandır minecraft oyuncusuyum acil durumlar için telefon numaramda var Samsun ' da yaşıyorum türkçem gayet iyi değil kurucuya oyuncuya dahi saygılıyımdır asla ayrım yapmam yetki mevki veya makam peşinde değilim mimar olmamdaki amaç da zaman geçirmek maksat bu iş bittikten sonra alabilirsiniz yetkiyi tamamen size kalmış bir şey eğer bana ulaşmak isterseniz telefon numaram : 0546 945 9110 arayın detaylı olarak görüşelim. Değerlendirdiğiniz için şimdiden teşekkürler.
EDİT :
World edit , World Guard komutlarını iyi biliyorum. İhanet veya arkadan vurma gibi saçmalık yapmam hiç kimse için düşünmedim.
Salı günü belirtiriz sonucu :)

Sheytan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsterseniz telefondan arayın görüşelim kısa olarak :)

seco7241

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şuanda plugin ayarlıyorum anlayışınız için teşekkür ederim :)

Sheytan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hmm peki. Serverdeki adım Nny müsait olduğunuz zaman bana o numaradan ulaşabilirsiniz. :)