Yardım ShopGuiPlus Market Sorunu

mustafa6134

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Marketdeki menülere erişimi falan sağladım fakat marketden bir şey alınmıyor hemde satılmıyor

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Marketdeki menülere erişimi falan sağladım fakat marketden bir şey alınmıyor hemde satılmıyor
Merhaba, sunucunuzun log kayıtlarını atar mısınız?
Hatanın neden olduğunu anlamam için bu bana lazım.

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
nerede yazıyor log kayıtları
Merhaba, eklenti paketinizin içinde bulunan Logs klasörünün içinde bulunan latest.log dosyanız sizin en son log dosyanızdır, bunu benimle paylaşır mısınız?

mustafa6134

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
buyur hocam bugünün logu

dosyayı ekleyemiyorum ama

dosya buraya eklenmiyordu logu içine attım winrar ın

bir şey satın alınmıyor satılmıyor ama mausun orta tuşuna bastıgım zaman envanterimde varsa o itemden onları satıyor sadece orta tuş çalışıyor

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bash:
@echo off
title Sunucu Yonetim Kontrol Paneli
:start
echo Sunucu aciliyor...
java -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -server -Xms256M -Xmx3G -XX:-HeapDumpOnOutOfMemoryError -XX:SoftRefLRUPolicyMSPerMB=1000 -XX:-UseCompressedOops -XX:+TieredCompilation -XX:+UseLWPSynchronization -XX:+UseBiasedLocking -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseG1GC -XX:+UseStringDeduplication -XX:+ParallelRefProcEnabled -Djava.awt.headless=true -Dfile.encoding=UTF-8 -Dsun.jnu.encoding=UTF-8 -Dsun.stderr.encoding=UTF-8 -Dsun.stdout.encoding=UTF-8 -Duser.language=en -Duser.country=US -Dpaper.playerconnection.keepalive=120 -Dlog4j.skipJansi=true -jar Spigot.jar -nojline -o false --log-append=false --log-strip-color=true nogui
echo Sunucu kapandi. Yeniden baslatilmasini istemiyor iseniz pencereyi kapatin.
echo Gunluk temizlik baslatiliyor..
echo Dosyalar siliniyor...
del \plugins\NoCheatPlus\*.log /q
del \plugins\NoCheatPlus\*.lck /q
del \plugins\NoCheatPlus\*.log.* /q
del \plugins\AntiAura\logs\*.* /q
del \plugins\AuthMe\authme.log /q
del \plugins\bStats\temp.txt /q
echo Dosya silme basarili, sunucu yeniden baslatiliyor..
timeout 5 > nul
goto start

Başlat.bat'a bu kodu yapıştırırmısınız içine Spigot.jar kısmını kendi server jarınıza göre değiştirin ram'ı de değiştirebilirsiniz. Utf8 Desteklemediğinden dolayı oluyor olabilir benim de başıma böyle bi problem gelmişti