| SEZON 9 AÇILDI - 18 TEMMUZ | Mc.TurkGamerZ.Net | 1.16.4 - 1.18.2 | Emek Survival | TÜRKİYENİN İLK KRALLIK SUNUCU | 20+ Sistem |

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
Mc.TurkGamerZ.Net
Oyun Sürümü
1.16.4 - 1.18.2
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Survival - Krallıklar
Krallık Sistemini anlayabilmek için hazırladığım şu video yardımcı olabilir:
Kopyalanabilir IP: Mc.TurkGamerZ.Net
Sürüm: 1.16.4 - 1.18.2

Kopyalanabilir IP: Mc.TurkGamerZ.Net
Sürüm: 1.16.4 - 1.18.2​

Son düzenleme:

JohnWick1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güvenli bir sunucuya benziyor. Umarım hakkını sonuna kadar verirsiniz. Başarılar dilerim..

STORMI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kaliteli bir sunucuya benziyor (sistemler, koruma sistemi) vaktim olursa geleceğim. Ek olarak konu tasarımı güzel ancak geliştirilebilir.

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kaliteli bir sunucuya benziyor (sistemler, koruma sistemi) vaktim olursa geleceğim. Ek olarak konu tasarımı güzel ancak geliştirilebilir.
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. Konu tasarımlarını kendimiz yaptığımız için profesyonel düzeyde değil. Üzgünüm.

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
pvesi güzel ancak pvp sistemi çöp sakince survival oynamak isteyen arkadaşlara uygun pvp severler ise kanser olmaya hazır olarak girsin öldürdüğün adam ölüyken yerde pubg mantığı ile yatarken itemlerini /enderchest atıp saklayabiliyor hiç bi anlamı yok savaşmanın

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
pvesi güzel ancak pvp sistemi çöp sakince survival oynamak isteyen arkadaşlara uygun pvp severler ise kanser olmaya hazır olarak girsin öldürdüğün adam ölüyken yerde pubg mantığı ile yatarken itemlerini /enderchest atıp saklayabiliyor hiç bi anlamı yok savaşmanın
Eleştirin için teşekkür ederim. Evet, tam anlamıyla bir pvp sunucusu değiliz. Fakat savaş sırasında ışınlanma ve enderchest gibi komutlar yasaklıdır. Kimse bunu kullanamaz.

Mine1234

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuya kayıt olamıyorum benım olmayan bir hesap adı verip maksimum kayıt sınırını aştın diyor halbuki hayatımda bu sunucuya girmedim.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu 1.17.1 ile uyumlu hale getirmenizi çok isterim. Çok basit zaten heyecanla bekliyorum.

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuyu 1.17.1 ile uyumlu hale getirmenizi çok isterim. Çok basit zaten heyecanla bekliyorum.
Bunu sıradaki sezon için saklıyoruz, daha iyi bir dünya yapısı ve 1.17.1 alt yapısı kullanacağız ^^
Yeniyılla birlikte, yeni sezonumuz gelecektir ^^

FurkannSB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucuya kayıt olamıyorum benım olmayan bir hesap adı verip maksimum kayıt sınırını aştın diyor halbuki hayatımda bu sunucuya girmedim.
Güvenli bir sunucuya benziyor. Umarım hakkını sonuna kadar verirsiniz. Başarılar dilerim..

Hepinize eleştirilerinizden dolayı minnattarım, TurkGamerZ'ın yeni sezonu açıldı ve konu tasarımı güncellendi haberini vermek için pingledim :)

Napıyosunoyle

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence daha güzel pvp pluginleri eklenerek çok daha güzel bir sunucu olabilir ve sunucunun hitleride biraz kötü