[SURVİVAL VADİ] DEV GÜNCELLEME | Yeni Madenler (Turkuaz, Aqua, Kristal...) | Yeni Asalar | Pvp | Gizemli Zırhlar | Klan Savaşları | Oyuncu Warpları

hetm123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim bir süre oynadım ve oldukça sardı. Şuana kadar gördüğüm tek sorun online olmaması. Neden böyle bir sunucunun az onlinesi var onu da bilmiyorum gerçi. her şey tadında ve uygun olmuş.

hetm123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdim bir süre oynadım ve oldukça sardı. Şuana kadar gördüğüm tek sorun online olmaması. Neden böyle bir sunucunun az onlinesi var onu da bilmiyorum gerçi. her şey tadında ve uygun olmuş.
Ama ekleme yapmazsam olmaz. Bir oyuncu olarak tavsiye sadece. Sunucuya girdikten sonra bence ilk işiniz tüm mute yetkisi olan oyuncuları ignorelemek. Sebebi rahat rahat küfür etmeniz değil. Eğerki unutursanız ve yanlış bir şey söylerseniz mute süreniz tamamiyle rehberin sizi ne kadar çok sevdiğine bağlı. Kişiden kişiye değişen mute süreleri var. Ayrıca nedendir bilmiyorum henüz mantıklı düşünebilen bir rehbere rastlamadım.

hetm123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlarda güzel bir sunucu gibi görünüyordu ancak şimdi insanların neden oynamadığını anladım. Kurucusu hiçbir şey bilmeden sunucu açmaya çalışmış. Kendi hataları yüzünden bizim eşyalarımız gidiyor. Ekstra olarak eğer sunucusuna para yatırmamışsanız oyuncu olarak bir değeriniz yok. Benim fikrimce oynanmaya değer bir sunucu kesinlikle değil. Vaktinizi boşa harcamayın derim.

fari

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı biraz basite kaçmış, yapılar hoş gözüküyor. Başarılar!

Rezisten

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu hala açık mı öyleyse ben nie giremiyom preminumlu falanmı?