Yardım Şifremi kabul etmiyor.

RayerShade

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Minecraft Orjinal ve diğer Launcher lar şifremi kabul etmiyor ve Minecraft.nete girmeye çalışırken de oturum aç tuşu işe yaramıyor basıyorum hiçbir şey olmuyor. Hesabın şifresini değiştirmeyi denedim 2-3 kez yine bir şey olmadı ayrıca mojang.com a girebiliyorum aynı hesap bilgileri ile minecraft desteğe de yazdım ama 4-5 günde cevap veriyorlar
Edit: Modeme reset attım artık minecraft.net e girebiliyorum ama hiçbir mc launcheri hala şifremi kabul etmiyor

Son düzenleme:

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Merhaba. Birden fazla yanlış giriş yaptığınızda 30 dakika - 1 saatlik bir bekleme süresi oluşabilir, bu yüzden oyuna giriş yapamıyor olabilirsiniz. 1-2 saat bekleyin ve ardından giriş denemesinde bulunun. Minecraft'ın orijinal launcheri üzerinden giriş yapmanızı tavsiye ederim. Ek olarak, komut istemcisini yönetici olarak çalıştırarak ipconfig /flushdns kodunu girmenizde fayda var.

İyi günler dilerim.

RayerShade

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Birden fazla yanlış giriş yaptığınızda 30 dakika - 1 saatlik bir bekleme süresi oluşabilir, bu yüzden oyuna giriş yapamıyor olabilirsiniz. 1-2 saat bekleyin ve ardından giriş denemesinde bulunun. Minecraft'ın orijinal launcheri üzerinden giriş yapmanızı tavsiye ederim. Ek olarak, komut istemcisini yönetici olarak çalıştırarak ipconfig /flushdns kodunu girmenizde fayda var.

İyi günler dilerim.
sorun 2-3 gün önce başladı ve hala devam ediyor artık sadece launchera giremiyorum modeme res attıktan sonra

ankaly

rise above it'
Emektar Üye
En iyi cevaplar
24
Ruh hali
Aşağıdaki adımları izlemeyin, ve lütfen geri dönüşte bulunun.

%appdata% üzerinden ".minecraft" klasörünü açın. Klasör içerisindeki "launcher_profiles.json" adlı dosyayı bulun ve silin, birden fazla ise hepsini silin. Bu işlemin ardından oluşturduğunuz profiller silinebilir. Eğer hala düzelmediyse Minecraft'ı tamamiyle kaldırın, Java'nızı güncelleyin, bütün artık dosyaları ve Minecraft'ı kaldırdıktan sonra tekrar yükleyin. Umarım sorununuz çözülür.

RayerShade

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aşağıdaki adımları izlemeyin, ve lütfen geri dönüşte bulunun.

%appdata% üzerinden ".minecraft" klasörünü açın. Klasör içerisindeki "launcher_profiles.json" adlı dosyayı bulun ve silin, birden fazla ise hepsini silin. Bu işlemin ardından oluşturduğunuz profiller silinebilir. Eğer hala düzelmediyse Minecraft'ı tamamiyle kaldırın, Java'nızı güncelleyin, bütün artık dosyaları ve Minecraft'ı kaldırdıktan sonra tekrar yükleyin. Umarım sorununuz çözülür.
mcyi zaten .minecraft dan komple silip geri yüklemiştim işe yaramamıştı ama bir daha deniyim

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Merhaba! Premium hesabınızla internet üzerinden herhangi bir siteye giriş yaptıysanız, çerezler üzerinden hesabınız çalınmış olabilir. Bir kontrol edin.

RayerShade

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba! Premium hesabınızla internet üzerinden herhangi bir siteye giriş yaptıysanız, çerezler üzerinden hesabınız çalınmış olabilir. Bir kontrol edin.
o bilgiler ile hiçbir yerde bir hesap açmadım ayrıca dediğim gibi şu an minecraft.net ve mojang.com a girebiliyorum

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
evet çok kez .minecraft ı falan sildim ama olmadı
Bilmiyorum valla ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. Mojang supporta ticket atarak, destek almayı denemelisin. İngilizcen yoksa yardımcı olabilirim Discord: can#0258. Ne söylemek istediğini yaz çeviririm.

RayerShade

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorum valla ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. Mojang supporta ticket atarak, destek almayı denemelisin. İngilizcen yoksa yardımcı olabilirim Discord: can#0258. Ne söylemek istediğini yaz çeviririm.
yazdım zaten 1 kez cevap verdiler sonra bu mail e cevap yazın dediler yazdım 4-5 gündür hiçbir mail yok