SignEdit | Tabela Kopyala-Temizle-Yapıştır

DjuitieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Selamlar Dostlar
Javaya Başladım Ve Yazdıgım Bi Pluginde Bu
Ne İşe Yarıyor Derseniz;
Tabelaları (Yazılarını) Kopyalamanıza Olanak Sağlıyor Yada Isterseniz Hızlıca Silersiniz Hepsini
Tabi Birde Kopyaladıgınız Yazıları Başka Bir Tabelaya Tek Tıkla Geçirebilirsiniz.
+ Configde Birçok Düzenleme Yapabilirsiniz +
Basit Zaten Birkaç Görselle Konumu Desteklemek İstiyorum

Sanırım Açıklama Yeterli Olmuştur
Hepinize İyi Forumlar
Görüşlerinizi Eksik Etmeyin.
Link: http://s5.dosya.tc/server5/mjmxwu/SignEdit.jar.html

VirüsTotal VirüsTotal Linkine Kafa At

Son düzenleme:

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
virus total koymalısın, güzel bi eklentiye benziyor virus total koyduktan saonra test etmek isterim.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beğendim, test ettim. Ufak bir hata buldum umarım düzeltirsin.
Bu eklentiyi daha fazla geliştirmeni umuyorum sadece kopyala, yapıştır ve sil ile kalmasın özellikleri.
Resimde ki gibi ayaktaki tabelaya tıklayınca tabela olarak algılamıyor. Ama duvarda asılı olanı algılıyor.

DjuitieTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Resimde ki gibi ayaktaki tabelaya tıklayınca tabela olarak algılamıyor. Ama duvarda asılı olanı algılıyor.
Hatanın Sebebi Duvardaki Ve Yerdeki Tabelayı Farklı Görmesiymiş Güncelleme Ile Bunu Yapıcam Kendim Görmüştümde Düzeltecek Vaktim Olmamıştı Sağol Genede Yorumun Için
Bu eklentiyi daha fazla geliştirmeni umuyorum sadece kopyala, yapıştır ve sil ile kalmasın özellikleri.
Ne Gibi Bir Özellik EKleyebilirim Aklında bir şey Varmı

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatanın Sebebi Duvardaki Ve Yerdeki Tabelayı Farklı Görmesiymiş Güncelleme Ile Bunu Yapıcam Kendim Görmüştümde Düzeltecek Vaktim Olmamıştı Sağol Genede Yorumun Için

Ne Gibi Bir Özellik EKleyebilirim Aklında bir şey Varmı
Ben bu eklentiyi yazmış olsaydım, ilk olarak satır düzenlemeyi de eklerdim. Örneğin: /tabela düzenle <satır> <yazı>
Tabelayı seçer, yazıyı düzenlerdi. Ayrıca sırf eğlence olsun diye matematik işlemlerini eklerdim :D.
# Bu işlemler kendilerine özel argüman ile komutla değiştirilebilir.
[Çarpma] # aliases ekleyebilirsin config üzerinden.
10 > Bu satırların kullanımı daha farklı olabilir.
10 > "İlk sayı= {SAYI}" gibi kullanım yapıp, '{SAYI}' düzenleyip 10 yapabilirsin.
= 100 > Tabelaya sağ tıklayınca da çarpsın yada direk çarpsın sen ayarla.
Yani bu tür şeyleri yapabilirsin hatta daha da fazla yapmak istiyorum dersen tabela ile komut olayına giriş yap.
Tabelaya tıklayınca istenilen komut çalışsın. bkz: https://www.spigotmc.org/resources/command-signs.10512/