Sihr-i Craft

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bilmiyorum belki bazı modların multiplayerlarında sorun oluyordu böyle bir sorun olabilir mi ?

İnanılmaz düşük bir ihtimal. Şu ana kadar bu problemi yaşayan tek kişisin.[DOUBLEPOST=1391915316,1391875819][/DOUBLEPOST]
bilmiyorum belki bazı modların multiplayerlarında sorun oluyordu böyle bir sorun olabilir mi ?

Sihr-i Craft'ı bir kaç gün içinde güncelleyeceğim, o zaman tekrar deneyebilirsin.

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanılmaz düşük bir ihtimal. Şu ana kadar bu problemi yaşayan tek kişisin.[DOUBLEPOST=1391915316,1391875819][/DOUBLEPOST]

Sihr-i Craft'ı bir kaç gün içinde güncelleyeceğim, o zaman tekrar deneyebilirsin.
D ün singleplayer oynadım ve bir sorunla karşılaşmadım

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
D ün singleplayer oynadım ve bir sorunla karşılaşmadım

İlginç, bu durumda hafta içinde gelecek güncellemeye kadar dişini sıkmanı rica edeceğim. O zaman da problem devam ederse server dosyalarını inceleyip problemin pakette mi yoksa servera çevirilişte mi olduğunu görebiliriz.

Bir ihtimal olarak Bukkit hatası olabilir, Bukkit kullanmadan lokalde bir açıp bağlanmayı deneyebilirsin.

4yolum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

direct connect ten ip yi yazip giris yapınca böyle bir sonuçla karşılaşıyorum serveri ben açıyorum kendim giremiyorum fakat arkadaşım girebiliyor.
single player danda oyunu rahatça oynayabiliyorum

kullandıgın sv dosyasını atarmısın rıca eysem

berkalpi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
abi yardım edermisin olmuyo
yapıp direk .minecraftı atarmısın

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi yardım edermisin olmuyo
yapıp direk .minecraftı atarmısın

.minecraftımın içinde hiçbir şey yok ki.[DOUBLEPOST=1393320325,1392314976][/DOUBLEPOST]25-02-2014
Sihr-i Craft v164.0.4.2'ye güncellendi, güncellemeden önce bir problemle karşılaşma ihtimaline karşı dünya dosyanızı ve mod kurulumunuzu yedeklemeyi unutmayınız.

kaandjkaan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben mod paketini yükledim ama '' You were too impatient '' hatasını alıyorum sabırsızlıkla ne ilgisi var anlamadım. Play'e bastığım zaman hiçbir şeye basmadan beklememe rağmen yine aynı hatayı alıyorum lütfen yardım edin.

baran1772

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi minecraft 1.6.4 ü yüklerken yükleme bitdiğinde yine play tu cıkıyo ve yine yüklüyo oyuna girmiyo

Minecraft sürümünüz nedir? 1.6.4
Minecraft sürümünüz orjinal mi? Evet
Java sürümünüz nedir? 7 uptade 51
Java sürümünüz hangi dilde?türkçe
Java sürümünüz 64 bit mi yoksa 32 bit mi? 32 bit?64bit
Kullandýðýnýz iþletim sistemi nedir? Windows7
Ýþletim sistemi diliniz nedir? Türkçe
Kullandýðýnýz mod paketi nedir? Sihri Craft
Kullandýðýnýz mod paketine ek bir mod yüklediniz mi? Hayır
Kullandýðýnýz java parametreleri nelerdir? -Xmx1G -XX:MaxPermSize=256m -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -XX:+CMSClassUnloadingEnabled -Duser.language=en -Duser.country=US
Hangi launcher sistemini kullanmaktasýnýz? Minecraft Orjinal