SİLİNDİ

DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tasarımı çok basit durmuş. Geliştirmeni umuyorum.

Teknor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SİLİNDİ

Son düzenleme:

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kolay Gelsin Dostum Umarım Emeklerin Boşa Gitmez.

Teknor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SİLİNDİ

Son düzenleme:

enes lol lol

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben gayet beğendim.Güzel duruyor tasarımı da hoşuma gittiğini söylemem gerekir.Başarılı bir çalışma

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler :)

Eğer sitede olmasını istediğiniz bir şey varsa yazabilirsiniz.
Öncelikle OP Yerine Kredi Sistemi Getir Örnek Başka Scriptlerdeki Gibi Kredi Yükleme Mevzusu Olsun Oyun Parası İle Alınmasın Kısaca
Onun Dışında Kupon Sistemi Getir Kupon Sistemi İle Kupon Girdiklerinde Girilen Hesaba Kredi Versin
ve Kupon 1 Kullanımlık Olucak Onuda Otomatik Oluşturcak Mesela Kupon Oluştur ya İndirim Yada Kredi Kuponu Olucak Mesela.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu gerçekten parayla nasıl eklencek onu çözemedim vip için gerekli onu ayarlamaya çalışacağım bide OP şimdilik zaten ona bir icon ekleyeceğim daha bitmedi mesela şu an yönetim paneli ekledim multiple select ile serveri açıp yenileye biliryorsunuz websend ile yani hala geliştiriyorum yorumunuz için teşekkürler :)
Öncelikle Size Fikir verebilirim skype adresimi Eklerseniz Fikir Konusunda Sıkıntı Olmaz Yani Live:RookiCraft Eklerseniz Yardımcı Olurum 2 Tane Fln Çıkıcaktır Arama Yapınca Siz Çıkanları Ekleyin Biri Benim Ekleyince Öbürlerini Silersiniz.

OSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu an malesef skype kullanmıyorum ama fikirleriniz olursa bana "[email protected]" dan ulaşabilirsiniz

Script bitmiş durumda 2 güne kadar paylaşacağım, sonra güncelleme paylaşmaya başlayacağım.
Son güncelleme;
1-Tema geliştirilmesi gerekiyo dediğiniz için tema geliştiridi.
2-Yönetim paneli eklendi (Site kapana biliyor ve yenilene biliyor konsolla yapılan her şey sadece açma hariç).
3-Sitedeki bütün resimler admin panelden değişebiliyor.
4-Top 50 eklendi.
5-Linkler SEO uyumlu yapıldı.
Market Sistemini Kredi İle Yaparsan Güzel Olur.