Yardım SilkSpawners Düşenleri Değiştirme

dimitris831

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
PaperSpigot 1.8.8
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir SonOyuncu sunucusunda Iron Golem spawnerını koyunca direkt demir ve gül veriyordu, SilkSpawners'ta düşen şeyleri değiştirmenin bir yolu var mı? ItemSpawners kullanmayı denedim fakat çözemedim, lütfen yardım edin ki SilkSpawners'da düşen eşyaları değiştirebileyim.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
SilkSpawner da bu tarz bir yok bildiğim kadarı ile fakat dediğin skriptla yapılabilirmi bilmem.
Sonoyuncu büyük bir sunucu özel yaptırmış olabilir illaki bu tarz bir şey istiyorum dersen alternatif olarak biraz araştırarak güzel Plugin veya Skript olarak item spawner bulabilirsin ve senin işine daha çok yarar diye düşünüyorum.
Anlamadığım kısım madem Golem spawner koyunca golem değil demir çıkaracak direk neden onun yerine direk demir spawner kullanmıyorsun?

dimitris831

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SilkSpawner da bu tarz bir yok bildiğim kadarı ile fakat dediğin skriptla yapılabilirmi bilmem.
Sonoyuncu büyük bir sunucu özel yaptırmış olabilir illaki bu tarz bir şey istiyorum dersen alternatif olarak biraz araştırarak güzel Plugin veya Skript olarak item spawner bulabilirsin ve senin işine daha çok yarar diye düşünüyorum.
Anlamadığım kısım madem Golem spawner koyunca golem değil demir çıkaracak direk neden onun yerine direk demir spawner kullanmıyorsun?

SilkSpawners'da demir spawner yok.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali