Sirios Build Team! PROFESYONEL BUİLDERLER İÇERİ!

MuratDMT

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
BENIM BUİLDERLİGİM : ORTACAG YAPI (EN BASIT HALI)
Merhaba değerli oyuncular

Bugün sizlere kendi kurmuş olduğum bir Minecraft Builder Team Hakkında Bilgiler vereceğim.
Bakın bu builder teamı kurmayı başka yollarla denedim herkes çok kötü builder
fakat bana profesyonel builderler lazım.
sımdı PREMIUM gerektırmeyen YAŞ SINIRI OLMAYAN bir takım kuruyoruz
Bu takımla birlikte kardeşce server bulup bazı serverlerın SPAWN HUB MAP gibi şeyleri yapacağız.
:::::GEREKLI OLANLAR:::::
Yaşım:
Skype adresim/facebook:
Builder yeteneğim (0-10):
Adım:
KENDİ MİMARLIĞINIZIN FOTOĞRAFLARI (ZoRuNlU!):

VE BİZE İYİ Bİ İNTRO YAZILARI OLUR YA ONUN GIBI SELER HAZIRLAMAYI BILEN VARSA SEVINIRIM YANI MESELA Sirios Build Team yazcak fln guzel olsun

Son düzenleme:

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ekibi toplamadan önce forumda ne kadar iyi bir mimar olduğunu gerçekten görmek isterim eğer bir yapı takımı kuracaksan.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazım hataların çok fazla. Konuya bile özenmemişsin. Katılacak kişiler senin nasıl biri olduğunu bile bilmiyor :/ Maalesef hiç kimse gelmeyecek eğer konuyu düzeltirsen farklı.

MuratDMT

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tamam güzel kardeşim de, senin buildin yokken bizler neden basvuru yapalım ? Kendi buildinin fotoğrafları nedere ?
tm kardesım bırazdan atarım

Yazım hataların çok fazla. Konuya bile özenmemişsin. Katılacak kişiler senin nasıl biri olduğunu bile bilmiyor :/ Maalesef hiç kimse gelmeyecek eğer konuyu düzeltirsen farklı.
kardes anladıysan sorun yok konuya ozenme meselesıne gelınce tamam eleştırın ıcın tesekkurler bu acil birsey de fazla ozen gosteremedım bılıyorum. ondan dolayı yani yapardım

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Öncellikle sana demek istediğim bu arkadaşlardan biraz farklı güzel bir şey düşünmüş ve ekip kurmak istemssin bu yüzden seni tebrik ederim, Lakin konu düzeni ve kendi yapıların olmadan ne derecede bir mimar takımı topladığını ne kadar iyi olduğunu ve geleceği olup olmadığını bilemeyiz bence bu zamanda adımını geri çekmelisin ilerki zamanlarda dahada gelişip kendinden emin olunca bir konu açarak tekrar denemelisin.

MuratDMT

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ARKADASLAR FOTOMU KOYDUM BAKABILIRSINIZ KATILMAK ISTIYONUZMU BI YAZIN SKYPE FLN DEDIGIM SEYLERI

kardeşim takip etmiyosun galiba? önce araştır sonra de ne diyeceksen kardeş acil dedim ve acil olduğu için özen göstermedım bılmeden böle yorumlar yapacaksan?

Öncellikle sana demek istediğim bu arkadaşlardan biraz farklı güzel bir şey düşünmüş ve ekip kurmak istemssin bu yüzden seni tebrik ederim, Lakin konu düzeni ve kendi yapıların olmadan ne derecede bir mimar takımı topladığını ne kadar iyi olduğunu ve geleceği olup olmadığını bilemeyiz bence bu zamanda adımını geri çekmelisin ilerki zamanlarda dahada gelişip kendinden emin olunca bir konu açarak tekrar denemelisin.
saol allah razı olsun senden acildi de sımdı ozen gosterım yenıden yapmaya calısacagım

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tebrik ederim gözlerimi kanatmayı başardın... Tavsiyem önce kendini geliştir sonrasında bir ekip kurmaya çalış.