sirocco map makers -klan-

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar ben map yapımı üzerinde kalfalık seviyesine gelmiş bir insanım kalfalık seviyem dünya geleinde ve türkiye için ise yüksek seviye bezerilerim vardır. Becerilerim model yapmak pluginerlik builderlik 1.12.1 de gelen gelişimleri editlemek komut bloklarıdır. Neyse kendimden bahsetmeyi bırakıp konuya geçelim.
Bana güzel bir ekip lazım harita yapmak kaliteli çalışmalar yapıp realmlara sunabilmek için belki ilk yılda hiçbir gönderimiz kaubl edilmeyecek fakat gelişip daha iyilerini yapıp 2 minigame sunacağız ve ekibimizde herkese 1 adet cape kazanacak atlas bize bıu capeleri ücretsiz olarak verecek. Ilk başlarda yapacağımız haritalar başlangı seviyesinde olup forumlarda paylaşılacak. Bana aşağıdaki işler için yardım edecek insanlar lazım ve işleri kışın askıya alıp derslere yükleneceğiz tabikide...
4 adet tester: evet yanlış uymadınız 4 adet tester lazım çünki benim bazı haritalarım çok oyunculu yani size ihdiyacım var.
2 adet builder: buildleri yapmalarına bende boş olduğumda yardım edeceğim buildlerde iyi olmaları rica olunur kötü isede önemli değil zamanla düzeltilir.
istediğim bu kadar az olmasın çok olsun misali olacak bu olay yani efendim kişi dolmuştur demeyin ve bir şey daha var.

WORLD EDİT KULLANMIYORUM.
evet world edit yok onun yerine tamamen komutlarla kendimiz world edit yapacağız hatta normal world editten daha kullanışlı olacak neyse iletişimleri Discord ile sağlıyorum skype istiyorsanız özele geçin
Discord linkimiz:

https://www.kisa.link/66eh