Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Sistem Gereksinimleri Benim Bilgisayarımın Kaldırabileceği oyunları yazarmısınız

fRAİs

Sudan Çıkmış
canyourunit sitesi sana %100 kaliteli sonuçlar vermez bunun bilincinde olup öyle test etmeni öneririm. öteyandan cs oynarsın oynamasına ama en baba optimizasyonu yapsan bile 50-60 fps'yi geçemeyeceğini ve sis bombası veya molotof tarzı bombalarda da anlık FPS düşüşü yaşayacağını bil. ayrılmış video belleğin gerçekten çok ama çok düşük ve bu yüzden diğer arkadaşların da söylediği gibi minecraft veya unturned gibi oyunlar haricinde fazla zorlarsın elindeki (tabiri caizse) hurdayı. dolayısıyla "bilgisayarım gta 5'i bilmemkaç fps'de kaldırıyor" falan yanılgısına düşme sonu kötü olur. zaiyat vermezse öp başına koy
Kardeşim Yaz Tatilinde Yada 15 tatilde Yeni ekran kartı ve ram i yükselteceğim idare ediyorum Rust A benzer Bir OyuN olsa sevinirim

fRAİs

Sudan Çıkmış
İ Rust Benzeri Oyun Olmasına gerek yok düşük sistemli coop, lan üzerinden oyunlar olursa sevinirim

fRAİs

Sudan Çıkmış
Dostum oynamak istediğin oyunların bir listesini çıkar kendince. Daha sonra "Can You Run İt" diye bir site var o site üzerinden yaptığın listede ki oyunları kontrol et bilgisayarın açıyor mu diye. Burada cevap beklemekten çok daha hızlı sonuca ulaşırsın. Bu arada illa ki bir öneri istiyorsan "7 Days To Die" isimli bir oyun var zombi-hayatta kalma temalı hoşuna gidebilir.
Nedense O oyuna girdiğimde karekter doğuyor 2 saniye sonra çalışmayı durdurup oyundan atıyor