Sistem Gereksinimleri Benim Bilgisayarımın Kaldırabileceği oyunları yazarmısınız

fRAİs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
canyourunit sitesi sana %100 kaliteli sonuçlar vermez bunun bilincinde olup öyle test etmeni öneririm. öteyandan cs oynarsın oynamasına ama en baba optimizasyonu yapsan bile 50-60 fps'yi geçemeyeceğini ve sis bombası veya molotof tarzı bombalarda da anlık FPS düşüşü yaşayacağını bil. ayrılmış video belleğin gerçekten çok ama çok düşük ve bu yüzden diğer arkadaşların da söylediği gibi minecraft veya unturned gibi oyunlar haricinde fazla zorlarsın elindeki (tabiri caizse) hurdayı. dolayısıyla "bilgisayarım gta 5'i bilmemkaç fps'de kaldırıyor" falan yanılgısına düşme sonu kötü olur. zaiyat vermezse öp başına koy
Kardeşim Yaz Tatilinde Yada 15 tatilde Yeni ekran kartı ve ram i yükselteceğim idare ediyorum Rust A benzer Bir OyuN olsa sevinirim

fRAİs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İ Rust Benzeri Oyun Olmasına gerek yok düşük sistemli coop, lan üzerinden oyunlar olursa sevinirim

fRAİs

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum oynamak istediğin oyunların bir listesini çıkar kendince. Daha sonra "Can You Run İt" diye bir site var o site üzerinden yaptığın listede ki oyunları kontrol et bilgisayarın açıyor mu diye. Burada cevap beklemekten çok daha hızlı sonuca ulaşırsın. Bu arada illa ki bir öneri istiyorsan "7 Days To Die" isimli bir oyun var zombi-hayatta kalma temalı hoşuna gidebilir.
Nedense O oyuna girdiğimde karekter doğuyor 2 saniye sonra çalışmayı durdurup oyundan atıyor

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kardeşim yeni bilgisayar alıcam zaten ama space engineers dx11 istiyo
Hayır... DX11 İle alakası bile yok. Benim şuanki kullandığım çöp bilgisayarda öyle fakat EN önemlisi parçaları... Eğer bu işte yeniysen sana şöyle anlatayım...
Spor yaparsın... Mesela 30 dk koşuda çok yorulursun deyilmi? Fakat bazı kişiler 3 saat rahat şekilde koşabilir. Fakat Space Engineers ise koşmanı gerektircek bir oyun. Ve bilgisayarlarda insan gibi adapte olma özelliği olmadığından :/

Bilgisayar parçaları önemli. Mesela Oyun GTX 1050 Ti falan isteyebilri fakat... Oyun sandbox ve İSTEDİĞİN HER BÜYÜKLÜKTE aracı yapmanı sağlıyor... Ve her HER PARÇANIN canı var. Gerekirse 1KM lik bir gemi oluşturabilirsin... Fakat Bilgisayarın o HER BİR PARÇANIN... KIPIRDAMASINI hesaplamak zorunda kalır. Ve bundan dolayı da mesela Space Engineers için istenenden azcık daha iyi bir kart (Çarpışma olaylarında fazla parçacık oluşursa diye) veya iyi bir CPU ( Bilim insanı gibi oyunun her atomuna kadar bilim yapmayı seviyorsan[Mesela dünyayı delmek gibi] çok iyi gidebilir.
AMD alıcaksan soğutucuyu iyi almanı öneririm. Space Engineers da baya büyük şeyler yapıcaksan savaştırcaksan gerçekten almanı öneririm.