Sitedeki sunucuların hali

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Temeli 1.8 olan serverlerden, O.p server lerden sıkılanları bu konuda görüyorum, Bana göre oynanmamasının temel problemi aslında hack clientlerinin 1.12.2 pvp tarzına uyum gösterememesidir,
1.12.2 de seri vuruş ile vurduğunuz damage düşük olduğundan dolayı hack kadrosu 1.8 de takılmakta ve hatta bu konuda hack serbest diyincede isyan etmektedirler,
Sırf böyle dengesiz bir oyuncu kitlesini sunucumda barındırmamak için bile 1.12.2 server sahibi olurdum sanırım.
Bu tür problemleri ön gördüğümden dolayı güncel sürümleri tercih ediyorum. Konuyu okuyan server sahiplerinede bu durumu tavsiye ederim.
hacked clientlar oyunun her sürümüne uyum sağlayabilir. yeni hit sistemi gelmeden önce otomatik saldırının hızı ayarlanabiliyordu hala da ayarlanabiliyor. bunu oyunun hit delayine göre ayarlarsan full hit yapabilirsin.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hacked clientlar oyunun her sürümüne uyum sağlayabilir. yeni hit sistemi gelmeden önce otomatik saldırının hızı ayarlanabiliyordu hala da ayarlanabiliyor. bunu oyunun hit delayine göre ayarlarsan full hit yapabilirsin.
1.8 deki gibi seri şekilde vuramadıktan sonra, normal oyuncuda aynı hızda kritik atak yapabiliyorken bu bahsettiklerinizin ne önemi var ? :)

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 deki gibi seri şekilde vuramadıktan sonra, normal oyuncuda aynı hızda kritik atak yapabiliyorken bu bahsettiklerinizin ne önemi var ? :)
Sen galiba bütün hilelerin huzuni gibi basit olduğunu sanıyorsun, eh? Hile korumasının zayıf olduğunu bilen biri zaten %500 hasar boostu açar, herkeze tek atar ve hiçbir şey yapamazsın, bu bir gerçek. Hileler killaurayla sınırlı değil.

Zepyhros

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cidden iyi bir konu ve sana katılıyorum.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen galiba bütün hilelerin huzuni gibi basit olduğunu sanıyorsun, eh? Hile korumasının zayıf olduğunu bilen biri zaten %500 hasar boostu açar, herkeze tek atar ve hiçbir şey yapamazsın, bu bir gerçek. Hileler killaurayla sınırlı değil.
ben de diyorum ki saldırı hızını yavaşlatarak full damage verebilirsin

Bu şekilde tek atan hile hangisiyse özelden bilgi verin bizzat deneyeceğim, test edeceğim.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu şekilde tek atan hile hangisiyse özelden bilgi verin bizzat deneyeceğim, test edeceğim.
Kardeşim, öyle scriptler genelde ücretsiz olmuyor. V3rm'de bile en ucuz DLL enjektörleri 5 dolardan başlıyor ve sırf sen istedin diye pek o kadar para harcamayacağım.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim, öyle scriptler genelde ücretsiz olmuyor. V3rm'de bile en ucuz DLL enjektörleri 5 dolardan başlıyor ve sırf sen istedin diye pek o kadar para harcamayacağım.
Sizden sadece bilgi istedim, Herhangi bir dosya istemedim. Bu yazdıklarınız bir iddadır ve bu iddayı yı sizin kanıtlarla beraber desteklemeniz gerekli, lakin ben sırf bu "1.12.2 de tek atan hack" kısmının doğruluğunu kendi gözümle görmek istediğimden dolayı bu bilgiyi istedim.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Site değilde ülkedeki sunucuların hali desen daha doğru olur adam akıllı sunucu yok diye
hypixel de minplex de lagın dibine vura vura oynuyorum

HTMLTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nacizane kendi düşüncelerimi açıklayacak olursam açtığınız konudaki %60 lık bir bölüm doğrudur.
Fakat sürümlerin geniş oyuncu kitlelerine hitap etmesinden dolayı sabit kalmaması gayet ideal bir şey olarak görüyorum.
Örnekleyecek olursam :
Eski bilgisayarım 1.7 destekliyordu. Yani onda gayet rahattım 1.8 kasarak girebiliyordu.
Fakat bu özellikle 1.7 deki adam büyük sunuculara giriş yapabiliyor. Daha fazla kitleye laf ediyor sunucu.
Eski yönleri olarak konunuzda şu saçma hack grubunu paylaşmamışsınız.
İnsanların yaptığı sunuculara girmek yada girmemek size kalmış birşeydir arkadaşlar. Sunucusu kötü diye yatırdığı 30 Türk Lirasından veyatta 330 Türk Lirasından insanların maddi durumlarını kitlemeye gerek yok. Cümlem biraz saçma olsada anlayacağınızı düşünüyorum.
Şuanda SURVİVAL kategorisinde sağlam temellere oturan bir sunucu açmayı planlıyoruz fakat forum üyelerinin hep sabit oyunlara kapılması bize moral düşüklüğü veriyor.
Bilmiyorum nasıl değişecek ama umuyorum değişir...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Söylenecek çok fazla şey var fakat şu hile meselesinde bir fikir belirtmek istiyorum. Bence "hile serbest" şeklinde belirtmeleri -şu anki şartlar altında- takdirlik; bazı başarısız sunucular var ki, hileyi engelleyemedikleri gibi, sırf vip olduğu için hilecilere göz yumuyorlar. "Hile serbest" diyen bazı sunucular kendilerini belli ediyorlar ve hiç yoksa bilinçli oyuncuyu yormuyorlar.

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ViaVersion eklentisi dışındaki tüm düşüncelerinize katılıyorum. ViaVersion hakkındaki gerekli bilgiyi size Minecraft Türk Sunucuları kategorisinde yer alan konum üzerinden verdiğimi düşünüyorum.

birçok sunucu konusunu düzensiz güncellediği için rapor edilse dahi rapor değerlendirilmeyebiliyor. Ödemiş olduğumuz hizmetin karşılığını alamıyor, duygularımızı bastıramıyoruz.

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucu konularına açılan gereksiz yorumları engellemek için bence mesaj gönderimine kapalı olarak ayarlamaları gerekiyor.
Atıyorum sunucu konusunu sahibi açtı. Ondan sonra forum yetkilileri bu konuyu kitleyecekler.

Sunucu konusunu güncellemek için ise Xenforo sunduğu konuyu en üste çıkar butonunu kullanacaklar.
Bu butona zaten süre konulabiliyor. Benim önerim haftada 1 ya da 3-4 günde bir sınır konulabilir.

Screenshot.png