SiyahPanzer RP Rezilliği

Desaxe

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hafta sonu oynayacak bir sunucu arıyordum gezerken o zaman için mükemmel ama şu an için rezalet olan bu sunucuyu buldum meslek aldım ve araç istedim.
O zamana kadar her şey iyi gitmişti aracı bir süre kullandıktan sonra bir oyuncu durduk yere araca ateş etti ve patlattı (oyuncu ismi LOST72) bir tanede admin arkadaşı varmış ve beni ona şikayet etti "şunu banlasana ya knk" o admin (Sehmus isimli birisi) çok konuşma banlarım dedi sonra ben "banlarsan adminligin gider iyi düşün dedim" bu sırada kurucu oyuna girdi ve hayırdır kimin adminliği gidiyor yazdı ben olayları anlattığımda ise kurucunun söylediği tek şey "iyi yapmış" oldu bu duruma çok sinirlendim ve bunu Unturned Forumu'nda yazacağımı söyledim o sırada kurucu dahil olmak üzere Lost72 isimli oyuncu,onun arkadaşı admin Sehmus olmak üzere 3 kişi bana küfür etti sakinleştim ve sunucudan çıktım.Oyuncularda bu adaletsizliği görmüş olacak ki sunucu 22 kişiden 16 kişiye düştü.
Ve şu an bunu yazıyorum.
Not:Bir serverin görünüşü güzel olabilir ama içi rezalet çıkma ihtimalide vardır.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buraya atarsan çok etkileneceğini sanmam :/

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
RP sunucusu olan bir ağabeyim vardı. 4 slotluk sunucuyu bilmem kaç slotluk yapıyordu. Herhalde buda öyle yapmıştır. Eminim sunucusu 1 aylık ve 12 liraya filan açmıştır.

Reyn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Evet ben serverin kurucusu olarak bu işe bi açıklık getirmek istiyorum.İlk başta TrackTerzi server 24 slotluk aylık 40 tl kanıtlayabilirim.Ve desaxe sen hiç bunu yazerken öncesini düşünmedin.Ben sana ban atmamak için kendimi zor tutuyordum zaten.Sen herşeyi adminden istiyordun role uymuyordun yok admin araç ver yok admin aracım çalındı bilmem ne hiç sorumluluk almıyordun serverde sıralama yaparsak 1. olarak sen şikayet edip item istiyordun roleplay serverindeysen role uy.

Bu arada server rezalet olsaydı hergün dolu olmazdı:)

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir sunucuya girmeden önce araştırın, sunucunun sahibinin yaşı/olgunluğu önemli faktör gösteriyor.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hmm gercekten cok buyuk bir dertmiş

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi