Yardım Sizce hangi tür?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    5

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.14 veya üstü
İleride bir sunucu açmayı düşünüyorum. Şöyle 20gb falan artık o zaman ne kadar param olursa, neyse işte açmak için bir fikrinizi alayım dedim. Survival için aklımda çokça fikir var ancak hazır değil. Skyblock için ise daha az fikrim var. Ancak her türlü güzel bir sunucu olacağına inanıyorum. Ultimate ile kast ettiğim şey ise zırhların kılıçların daha güçlü olduğu, vip fiyatlarının haliyle az bir şey daha ucuz olduğu falan.

NOT: Nereye açacağımı bilemedim yanlış bir yere açtıysam nereye açmam gerektiğini söylerseniz minnettar olurum

İyi forumlar.
İyi günler.

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Skyblock ile başlayabilirsiniz. Skyblock şu an bayağı tutuyor. Genel açıdan belirtmem gerekirse, skyblock, faction ve survival önerebilirim. Akabinde, hub sunucuya dönüştürürsünüz.

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Skyblock ile başlayabilirsiniz. Skyblock şu an bayağı tutuyor. Genel açıdan belirtmem gerekirse, skyblock, faction ve survival önerebilirim. Akabinde, hub sunucuya dönüştürürsünüz.
Skyblock olarak op mi ultimate mi önerirsiniz, oyuncular hangisini beğenir sizce?

xayibogantr

şekilli şukullu başlık
Moderatör
En iyi cevaplar
12
Ruh hali
Skyblock olarak op mi ultimate mi önerirsiniz, oyuncular hangisini beğenir sizce?
Bana kalırsa hem op, hem ultimate, hem normal açmayı deneyin. 3 kitleyide çekmeye çalışırsınız. Bunlar olmaz ise op öneririm. Ne çok kolay, ne çok zor.

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bana kalırsa hem op, hem ultimate, hem normal açmayı deneyin. 3 kitleyide çekmeye çalışırsınız. Bunlar olmaz ise op öneririm. Ne çok kolay, ne çok zor.
Yani hub yapmamı söylüyorsunuz? Bu durumda sunuculara sizce ne kadar ram vermem uygun olur, para sıkıntısı çekeceğim muhtemelen amd ryzen 9 işlemcili bir şey düşünüyorum da. Sıkıntılı bir durum.

RARFIXED2022

http://rarfixed.com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Yani hub yapmamı söylüyorsunuz? Bu durumda sunuculara sizce ne kadar ram vermem uygun olur, para sıkıntısı çekeceğim muhtemelen amd ryzen 9 işlemcili bir şey düşünüyorum da. Sıkıntılı bir durum.
Ram verme oyuncu sayısına ve pluginin harcadığı alana göre ayarlanır. Lobi 4gb, cakmalobi 2gb, skyblock 5 veya 6gb vb.
RF-LAUNCHER uygulamamızda çekilişlerimiz ve ilk hafta birçok gelişmiş plugin paketleri ücretsiz olucaktır. 1-2gün içerisinde piyasaya sürülecektir:)

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
bence 1 oyun acın kitleyi bölmeyin daha yeni açılmış bi sunucuda kitle toplayın sonra yeni oyunlara gecersiniz

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yorum yapmayanların da oy vermesini rica ediyorum. Oylarınıza göre seçeceğim