Sizin için bir survival sunucusu nasıl olmalıdır ?

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar merhaba piyasada görüyoruz ki birçok survival sunucusu bulunmakta ve bir kaç istisna dışında çoğu birbirinin aynısı ya da bi benzeri sizin fikirleriniz benim için önemli fikirlerinizi öğrenmek istiyorum sizce bir survival sunucusu nasıl olmalıdır sunucuda neler olmalı neler olmamalı ?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
savaş olmamalı 1.8+ olmamalı hile olmamalı (kitlenin istediği şeyler bunlar benim diil)
yıllardan beri süren survival ve factionu yeni fikirlerle değiştirmeye çalışmayın yeni türler yaratın yapıcaksanız

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
savaş olmamalı 1.8+ olmamalı hile olmamalı (kitlenin istediği şeyler bunlar benim diil)
yıllardan beri süren survival ve factionu yeni fikirlerle değiştirmeye çalışmayın yeni türler yaratın yapıcaksanız
Yapmak için sormuyorum sadece kitlenin ne düşündüğünü merak ediyorum cidden savaş istenmiyor mu ?

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaşlar merhaba piyasada görüyoruz ki birçok survival sunucusu bulunmakta ve bir kaç istisna dışında çoğu birbirinin aynısı ya da bi benzeri sizin fikirleriniz benim için önemli fikirlerinizi öğrenmek istiyorum sizce bir survival sunucusu nasıl olmalıdır sunucuda neler olmalı neler olmamalı ?
son sürüm olmalı elitraya önem verilmeli. Eşyaların takası ve oyuncular arası iletişim bol olmalı

OmerSRN

CraftMC Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elitra derken biraz açar mısın
1.9 sürümüyle gelen elytra'dan bahsediyor. Survival sunucusu açarken son sürüm kullanman daha sağlıklı olacaktır. Fakat şu an ki oyuncular 1.8'i taktığı için 18 üstündeki sunucuların tutması uzun sürüyor. Savaş yerine oyunculara özel bir yer olmalı oyuncular kendi çabalarıyla (Market vs yok.) eşya üretmeleri gerekir.

Benim düşüncem bu.

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.9 sürümüyle gelen elytra'dan bahsediyor. Survival sunucusu açarken son sürüm kullanman daha sağlıklı olacaktır. Fakat şu an ki oyuncular 1.8'i taktığı için 18 üstündeki sunucuların tutması uzun sürüyor. Savaş yerine oyunculara özel bir yer olmalı oyuncular kendi çabalarıyla (Market vs yok.) eşya üretmeleri gerekir.

Benim düşüncem bu.
Ha anladım şu kanatlardan bahsediyor. Evet haklısın buda sunucu hard yapacaktır ama ne yazık ki çoğu insan hazıra alışık o yüzden gelen çoğu oyuncu " margetsiz server mı olur yağuv" diyip çıkacağına eminim.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Savaşsız Hayatta Kalma sunucusu olmaz. Savaş olmazsa sunucu türünün Hayatta Kalma olması bir mantık hatası olur.

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben şu şekil bir server istiyorum biliyorsunuz metin2 - csgo tarzı oyunlarda oyuncular gerçek para kazanıyor ve bu oyuncuları oyuna bağlıyor tabi zar zor kazanıyolar ama sonuçta bu oyuncuların ilgisini çekiyo şahsen benimde her neyse bu sistemi minecraft tada uyarlayabilirseniz tek kitle türkiye deilde global olarak tüm dünyadan oyuncular ile herkes gerçek para kazanmak için serverine akın etmesi öyle bi ortamda oynamayı çok isterdim pazarlar bol 1 kuruşluk item satışları 1 TL lik zırhlar fln filan ne bileyim sende csgo gibi kasayı 50 krş anahtarı 8 tl yap içinden iyi para eden silahlar çıkart yani böyle bir şey yapılırsa muhteşem olur ama o oranı yakalamak önemli.

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben şu şekil bir server istiyorum biliyorsunuz metin2 - csgo tarzı oyunlarda oyuncular gerçek para kazanıyor ve bu oyuncuları oyuna bağlıyor tabi zar zor kazanıyolar ama sonuçta bu oyuncuların ilgisini çekiyo şahsen benimde her neyse bu sistemi minecraft tada uyarlayabilirseniz tek kitle türkiye deilde global olarak tüm dünyadan oyuncular ile herkes gerçek para kazanmak için serverine akın etmesi öyle bi ortamda oynamayı çok isterdim pazarlar bol 1 kuruşluk item satışları 1 TL lik zırhlar fln filan ne bileyim sende csgo gibi kasayı 50 krş anahtarı 8 tl yap içinden iyi para eden silahlar çıkart yani böyle bir şey yapılırsa muhteşem olur ama o oranı yakalamak önemli.
Böyle bir sistemi yapabilcek bi insan varsa şahsen bende oynarım :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
craftoloji gibi olmalı yol geçen hanı olmamlı oyun çoluk çocuk elinde ne de olsa

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
OP olmalı, Bedava vip olmalı kesinlikle pay to win olmalı.Hile serbest olmalı 1.7 olmalı en önemlisi 1 ay sonra kapanmalı.