[Sk] Bot Koruması [İncele]

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Herkese Merhaba Bazı Arkadaşların Serverlerde Görüpte İstedigi Bot Koruması İlk Girişte Atıcak Sonra Birdaha Girmeye Çalışırsa Servere Alıcak Onu Paylaşıyorum

Çalıntı Degildir Botlarda Gerçekten Engellermi Bilmiyorum Ama Siteden Kayıt Çakma Lobi Kesin Çözümdür K.g

PHP:
options:
    swname: &f&l[&4Bot&6Koruması&f&l]
#-----------------------------------------------------------------------------------------------------
on login:
    if {bot.%player%} is not set:
        wait 1 tick
        execute console command "kick %player% {@swname} &c%player% &7Lütfen Birdaha Giriş Yap Proxy Koruması"
        add 1 to {bot.%player%}
    if {bot.%player%} is set:
        send "{@swname} &7Başarıyla Proxy Korumasından Geçtin"
#-----------------------------------------------------------------------------------------------------
on login:
    if player is not logged:
        delete {bot.%player%}

@Blueyescat @SsFightsS

İstediginiz Bir Skript Varsa Söyleyebilirsiniz Aşırıya Kaçmayın O Kadar İyi Degilim :)

Son düzenleme:

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Acayip gereksiz ve daha önce tonlarca paylaşıldı şuanda en kötü bot programlarında bile iki kere giriş yapma seçeneği bulunmakta.

S

Switcher

Ziyaretçi
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 2 tane giriş hakkı olduğundan işe yaramaz.
Ayrıca optinos kısmında swname (sunucu ismi) yazmışsın fakat bot koruması olarak bırakmışsın. Bu skriptin senden olduğundan şüphelerim var.

ensiha

Bratackk <3
En iyi cevaplar
0
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi 2 tane giriş hakkı olduğundan işe yaramaz.
Ayrıca optinos kısmında swname (sunucu ismi) yazmışsın fakat bot koruması olarak bırakmışsın. Bu skriptin senden olduğundan şüphelerim var.
Ben Zaten Engeller Demedim Ayrıca Benim Swname yaptım oraya isteyen BotKoruması yazar isteyen Serverin İsmini Yazar Diye Yaptım

Acayip gereksiz ve daha önce tonlarca paylaşıldı şuanda en kötü bot programlarında bile iki kere giriş yapma seçeneği bulunmakta.
%100 Engeller Demedim Bazı Sw Lerde İlk Girişte Atıyor Bunu Arayan İsteyen Arkadaşlar Vardı Onlara Yapmıştım Vede Burda Paylaştım