Bilgilendirme Skript Bölümü İçin Bölüm Kuralları.

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiş.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Merhabalar. Skript Bölümü Kuralları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz:
  • ▓▒█┌┌▀▀│¹³ gibi karakterler (ASCII) içeren konu başlıkları yasaktır.
  • "Yardım", "acil", "içeri girin", "bir bakın" tarzında ifadelerden oluşan konu başlıkları yasaktır.
  • Ücretsiz paylaşılan bir Skript'in konusu Skript Paylaşımları Bölümü'ne açılmalıdır.
    • Paylaşacağınız Skript kodlarını aşağıdaki gibi BB kodları arasına alarak yayınlayabilirsiniz. Skript kodları Hastebin tarzı sitelere yüklendiğinde, belirli bir zaman sonra silinmekte. Kodları aşağıdaki gibi direk olarak konu içerisine yazarsanız kaybolmaz.

[code]
      on block experience drop:
      [/code]

• Satışı yapılacak olan bir Skript'in konusu Kaynaklar Bölümü'ne açılmalıdır.
      • Genel olarak Skript eklentisi veya Skript kodları ile ilgili sorunlar için Skript Sorunları & Destek Bölümü kullanılmalıdır. Sorunların daha hızlı çözülebilmesi amacıya kodlardaki hataları gösteren fotoğrafların konuya eklenmesi önemle tavsiye edilir fakat eklenmesi zorunlu değildir.
      • Skript isteyecek üyelerimiz, konularını Skript İstekleri Bölümü'ne açmalılardır. Bu bölüme konu açacak üyelerimizin daha önceden Skript Paylaşımları Bölümü'nü ziyaret etmelerinde fayda vardır. Skript İstekleri Bölümü'ne konu açan konu sahipleri, istedikleri proje hakkında bilgiler veren standart bir formu doldurarak konularına eklemek durumundalardır. Boş form ve örnek form aşağıda bulunmaktadır.

Boş Form
      Yapılmasını rica ettiğim Skript'in:
      Adı >
      Kullanılacağı sürüm >
      İstenilme sebebi >
      Genel özellikleri >
      Tahmini görselleri (zorunlu değil) >

Örnek Form
      Yapılmasını rica ettiğim Skript'in:
      Adı > Yatak Skripti.
      Kullanılacağı sürüm > 1.8.8.
      İstenilme sebebi > Sunucumda kullanmak için istiyorum.
      Genel özellikleri > Oyuncu yatağa yattığında, oyuncuya "İyi geceler..." şeklinde mesaj gitsin istiyorum. Bir de oyuncu /yatakgetir komutunu kullandığında envanterine bir defalık yatak gelmesini istiyorum.
      Tahmini görselleri (zorunlu değil) >

Forum Kuralları ve Minecraft Sunucu Yönetimi Kategorisi Kuralları, bu bölüm için geçerlidir. Skript Bölümü Kuralları, 18.11.2016 tarihinden itibaren uygulanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...