Yardım Skript Yardım

FurkanHanPvp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
command /pvp:
    trigger:
        open chest with 2 rows named "&3PvP &4Arenlar" to player
        format slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run [execute player command "/pvp join 1"]
        stop trigger

şu skripte with lore kısmı olmuyor ben üstüne gelince Tıkla ve Gir yazsının olmasın istiyorum başka nasıl yapılır yazarmısnız

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
Hata veriyor mu?

FurkanHanPvp

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kod:
command /pvp:
    trigger:
        format slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run [execute player command "/pvp join 1"]

Skript Sürüm 2.1.2
SkQuery Sürüm 3.6.1
Oyun Sürümü 1.8

Skripte with lore ekleyince cıkan Hata :
> [15:35:14 ERROR]: '"/pvp join 1"]' is not a text (***.sk, line 4: format slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run [execute player command "/pvp join 1"]')
> [15:35:14 INFO]: Loaded 1 script with a total of 0 triggers and 1 command in 0.07 seconds
> [15:35:14 INFO]: [Skript] Encountered 1 error while reloading the config and all scripts!

Eklemeyince Hata Çıkmıyor Ama ben üsütüne gelince açıklama çıkmasını istiyorum nasıl yapabiliirm ?

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
TuSKe gerektirir.
JavaScript:
command /pvp:
    trigger:
        open virtual chest with size 2 named "&3PvP &4Arenlar" to player
        make gui slot 0 of player with map named "&6&l> &eHarita: &2Arena-1" with lore "&eTıkla ve Gir" to close then run player command "pvp join 1"

MrEnes451

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunu burdan yapmak yerine chestcommand veya deluxmenu plugini ile yapsan daha güzel yaparsın.

MrEnes451

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
command /pvp:
trigger:
stop trigger
ve bu yazdığın komutta bir sıkıntı yok
Ekran Görüntüsü (2).png