Yardım Skript Yardım

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.8.8
Merhabalar skript ile oyuncuların yürümesini ve zıplamasını engelledim fakat lobide map map düzenlemesi yapacağım zaman skriptleri kapatıyorum ama hala yürüyemiyorum. fakat zıplanabiliyor. Yani skript dışında başka bir pluginde yürümem engelleniyor. Authme , WildSkript , Viaversionlar , Skquery , Skrayfall , Skinsrestoror pluginleri mevcut. Bunların hangisi engelliyor olabilir . Ben Authme'den şüpheleniyorum ama hiçbir şekilde yürümeyi engelleyecek yazıya varamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Eğer skriptlerden biri takılı kaldıysa şu skripti deneyebilirsin çalışır mı emin değilim ancak yine de göstereyim

Kod:
on walk:
 uncancel event

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Eğer skriptlerden biri takılı kaldıysa şu skripti deneyebilirsin çalışır mı emin değilim ancak yine de göstereyim

Kod:
on walk:
uncancel event
Dediğini denemedim fakat *Takılı kaldıysa yazısını dikkate alınca silip bir alt satıra yazdım tekrar kapatıp açıp disable yaptım oldu. teşekkür ederim.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Dediğini denemedim fakat *Takılı kaldıysa yazısını dikkate alınca silip bir alt satıra yazdım tekrar kapatıp açıp disable yaptım oldu. teşekkür ederim.
Dolaylı olarak farketmeden sorunu çözmüş oldum :D