• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

[SkriptCafe] EklentiPaketi | JavaDeveloper | SkriptGeliştiricisi | Minecraft |

KingAmdin_YT

Skripter EienMC.batihost.com
Sponsor
Steam
bnjrkemal
Minecraft
KingAdmin_YT
Skript-Cafe.png

Merhabalar, sizleri SkriptCafe discordumuza davet ediyoruz.

Öncelikle kendimi tanıtıyorum.
Ben Kemal, 19 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum ve Azerbaycanlıyım. 3 yıldır skript ve plugin ile ilgileniyorum.
Skript Cafe discord sunucunun kurucusu olarak söyleyebilirim.

Skript Cafe Discord Sunucusunun amacı;

• Plugin ve Skript konusunda kendimizi geliştirip saygı ve sevgi çerçevesinde bir ortam sağlamaktır.
• Canlı desteğin sayesinde plugin ve skript konusunda hızlı yardım alabiliceğiniz bir Discord sunucumuzdur.
#minecraft-sunucu-reklam Minecraft sunucunuzun reklamlarını yapabileceğiniz bir kanalımız vardır.

Skript Cafe Discord sunucumuzda;
Eklenti paketleriyle ilgilenenlere Eklenti Paket Geliştiricisi olarak,
Java Plugin yazanlara Java Geliştiricisi olarak,
Skript yazanlara Skript Geliştiricisi olarak,
Minecraft Sunucu Sahiplerine MC Sunucu Admin olarak ve
Web Tasarımcı konusunda bilgili olanlara Web Tasarımcı olarak
belirtilen şartlarıyla #yardım§destek kanalımızdan bize bildirerek etiketlerinize sahip olabilirsiniz.

Ayrıca kurallarımız vardır. Kurallarımızı uymayanlar susturulacak veya sunucudan uzaklaştıracaktır.

Bu Skript Cafe, diğer Skript discord sunucularına karşı tepki olarak kurulmamıştır, sadece onlardan ayrılmıştır.

Kopyalanabilir discord adresi
discord . gg /4TeYpyp

Okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Sorunlarınız varsa içinizi döküp yorumlara katılın.
Sizi de aramızda görmek isteriz.

Son düzenleme:

KingAmdin_YT

Sponsor
Steam
bnjrkemal
Minecraft
KingAdmin_YT

KingAmdin_YT

Sponsor
Steam
bnjrkemal
Minecraft
KingAdmin_YT
Skript Cafe diye bir dil mi vardı? Bide o derken? Kimin hakkında konuşuyoruz anlamadım.
Skript Cafe, sadece grubumuzun adı.
Grubumuzun adı Skript Cafe olmasının sebebi, benim en çok ilgilendiğim Skript'tir ve ortam meselesi de Cafe. Böylece birleştirip Skript Cafe olmuş oldu.

Ayrıca Skript Cafe adlı grubumuza Skript, Java, Eklenti Paketi vs. hakkında bilmeyenlerin de girmekte sakıncası yoktur.

Grubumuzun adı Skript Cafe diye mi javaçılar giremez diye kafamızda bir tik oluyor? Bize ön yargıyla yaklaşmamanızı rica ediyorum.