SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Kapandı

Son düzenleme:

KritoSao

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Artık ekleyin şu türkçeyi ama

KritoSao

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bide kötü ruh felan dönüşemiom kimsede gelmior biraz oyuncu getirin

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda slimefun olması gerçekten beni sevindirdi, tecrübem var. Sunucuya girmiyeceğim fakat başarılı olacağını gerçekten biliyorum, iyi günler başarılar.

Werner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
açıkça söyleyebilirim ki sunucu tam hayal kırıklığı yetkili kadrosu acemi server eksik

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
açıkça söyleyebilirim ki sunucu tam hayal kırıklığı yetkili kadrosu acemi server eksik
Sunucudaki kuralları çiğnedikten sonra mute yedin ve sunucudan küfür ederek çıktın. Ban yemen oldukça normal. Yetkili kadrosuna laf atamazsın.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar.

Son düzenleme:

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Amacın sadece sunucuyu karalamak. Başka bir sebebi yok. "HAKSIZ"sın ve ban yedin. Ban yedin ama bunu kendine yediremedin. Bu yüzden sunucuyu batırmaya çalışıyorsun. Uğraşma :cici:

Werner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Amacın sadece sunucuyu karalamak. Başka bir sebebi yok. "HAKSIZ"sın ve ban yedin. Ban yedin ama bunu kendine yediremedin. Bu yüzden sunucuyu batırmaya çalışıyorsun. Uğraşma :cici:

Hmm, Üzgünüm ama sunucudan ban yiyen oyuncu ben değilim ben sunucuya girdim inceledikten sonra sunucunun berbat olduğunu görünce çıkış yapan bir oyuncuyum sadece amacım karalamak değil gerçekleri söylemek.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hmm, Üzgünüm ama sunucudan ban yiyen oyuncu ben değilim ben sunucuya girdim inceledikten sonra sunucunun berbat olduğunu görünce çıkış yapan bir oyuncuyum sadece amacım karalamak değil gerçekleri söylemek.
Amacının karalamak olmadığı ne kadar belli .-. Gerçekleri söylemiyosun çünkü yetkili kadrosu gerçekten özenle seçiyor, en ufak hatalarında yetkilerini alıyorum