Space Engineers

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba, ben Kayra. Yurt dışında çok güzel RP ler, çok eğlenceli hayatta kalma şeklinde oynanarak vakit geçirilse de Türkiye de pek Space Engineers oynayan göremedim. Eğer siz oynamayı düşünürseniz bir sunucu kurabiliriz, çok fazla kişi olursak bir RP de yapabiliriz ki herkes rolüne sadık olursa çok güzel olur.

Peki nedir bu Space Engineers ?

Adından da anlayacağınız üzere oyunumuz uzayda geçiyor. (Oyunun adı Uzay Mühendisleri) Aslında uzayda geçmiyor, seçiminize göre Dünya'da, Marsa'da, Uzaylı gezegeninde hatta uzayda bile başlayabiliyorsunuz. Oyun daha çok minecraftın uzayda geçen hali gibi görülse de bence çok daha fazlası. Oyuna 168 saatimi verdim ki hala öğrendiğim ve öğreneceğim çok şey var. Eğer uzaya ilginiz var ise gerçekten sizleri kendine bağlayacak bir oyun. İlk aşamada maden bulmasından tutun ilk uzay geminizi yapmaya, bir ton sorun yaşamanıza, her şeyi doğru yaptığınızı düşünürken ağırlığı hesaplamadığınza hatta güç yetiyor mu ona bkamayı unutmanıza kadar her şey çok zevkli geliyor. Oyunda silahlar vs. de bulunuyor ki uzay korsanlarına veya düşmanlarınıza karşı kendinizi savunabilir hatta savaş açabilirsiniz. Çok heyecanlı olduğumdan ve çok sevdiğimden dolayı kafa karıştırıyor olabilirim o yüzden fazla baymadan ve kafa karıştırmadan şuraya steam linkini bırakıyor hatta bir de tanıtım videosu bırakıyorum ! Beraber oynamak isteyen yorumlara yazar ise çok memnun olurum.

Veya Video Için Buraya Da Tıklayabilirsin.

Oyunun Youtube Kanalı
Oyunun Steam Sayfası

(Düşünsene, gerçek hayatta Star Wars RP si yaptığını veya daha birçok şey !)
İstek çok olur ise bir discord sunucusu dahi açabilirim.

(Nereye açacağımı bilemedim üzgünüm yanlış yere açtıysam.)

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilgisayarım kaldırsa gelirdim.

KunT3R

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba space engineer's devam mı ? Türk oyuncu bulmak çok zor. Herkes yabancı sunucularda mülteci gibi takılıyor. Görüşmek istersen Steam Arkadaş kodum: 87718489 - Steam Community - Steam Community :: Erşan Kuneri Hepsini deneyebilirsin. Erşan Kuneri' Hesap adım. Biliyorsun steamda aynı isimde çok kişi çıkabiliyor. Görüşmek dileği ile.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba space engineer's devam mı ? Türk oyuncu bulmak çok zor. Herkes yabancı sunucularda mülteci gibi takılıyor. Görüşmek istersen Steam Arkadaş kodum: 87718489 - Steam Community - Steam Community :: Erşan Kuneri Hepsini deneyebilirsin. Erşan Kuneri' Hesap adım. Biliyorsun steamda aynı isimde çok kişi çıkabiliyor. Görüşmek dileği ile.
Şu anda elimde bilgisayar yok fakat 1 ay içinde alacağım. Discord ekleyebilir misin ? Kayra#3280