Skyblock Rütbe Plugini

ChiaX

Je parle France
Satıcı
Mesajlar
85
En iyi cevaplar
0
Puanları
490
Ruh Hali

Skyblock Rütbe Plugini

Herkese merhabalar sayın forum ahali,
Bugün sizlerle birlikte, yanınızda sıcak bir bitki çayı olması şartıyla güzel mi güzel bir konuya değineceğiz.
Evet, konumuz: Skyblock için rütbe eklentileridir. Ne dersiniz ? Bence konu başlığımız gayet yerinde. Hadi gelin, tren kalkıyor...

Skyblock Nedir?
Skyblock, etrafında sadece gökyüzü görünen uçan ama bir o kadar da küçük bir adada geçer. Amacınız o adayı seviyesi yüksek bloklar ile genişletip, 1. olmaktır. Ve en sevdiğim yanı; asla ama asa bitmez. Siz ne yaparsanız yapın, hep daha iyisini bulursunuz Skyblock'ta. Yeni tarlalar, sistemler, yapılar, fan çalışmaları... Zevki bitmez, tükenmez. Benim de çok sevdiğim oyunlardan biridir. Eğer oynamıyor iseniz, size de öneririm.

Skyblock Rütbelerinin Amacı
Skyblock rütbelerinin amacının, normal rütbelerin amacından hiçbir farkı bulunmamaktadır. Emek olmadan yemek olmaz! Aynen öyle. Oyunda emek verirsiniz, ada seviyeniz yükselir veya daha donanımlı eşyalarınız olur. Rütbe arttıkça bu eşyalara daha kolay ve hızlı yoldan sahip olabilme imkanı sizlere sunulmuş olur. Ayriyeten, bir şey daha eklemeden edemeyeceğim. Atasözlerinin ne kadar geniş ve kapsamlı olduğu gerçekten aşırı derece bariz. Bir atasözünü Minecraft'ın içinde bulunan bir oyunda bile kullanabiliyorsam, bu demek oluyor ki; bu işte bir mükemmellik var.

Skyblock Rütbe Eklentisi
Evet, sırada konunun kalbi var. Bu içerik içinde size tanıtacağım eklentinin adı: Skyblock Rankup'dır. Bu eklenti ile sadece ve sadece Skyblock için tüm rütbe yönetimi ve moderasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ek olarak, sadece Skyblock oyunu için tasarlanmış olması Skyblock sunucusu sahiplerine büyük bir avantaj sağlıyor.

Skyblock Rankup İndirme
Bu linke tıklıyoruz. Sağ üstteki bölümden kolayca indirdiğimiz eklentiyi, sunucunun dosyasında 'plugins' bölümüne atıyoruz. Sunucumuza da güzel bir reload çektikten sonra, evet. Plugin hazır!


Evet arkadaşlar. Bugün ki konumuz biraz kısaydı. Ancak yine de becerebildiysem ne ala..
Umarım bitki çayınız ile beraber sizlere keyif katabilmişimdir. Görüşmek Üzere!