Beni Seçin BENİİİİ (We will make Forum.Minecraftturk Great Again) ! ANATOLİAN FORUM MİTİNGİ!!!!

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sevgili güneştepe mahallesi halkı...
Forum meclisi seçimlerinde halkın sevgilisi AnadoluNw (Anatolian'a) oyunuzu atmayı unutmayın.
Seçilmem durumunda forum sahiplerini çekiştireceğim,başlarının etlerini yiyeceğim başlıca konuları sıralı halde listeliyorum !!!

1-FORUMUN tekrar Minecrafta dönüp tercihen gamer/forum minecraft olarak ikiye bölünmesi. Veya minecraftın daha subkategori olarak öne çıkması. Ortak veritabanı kullanabilirler belki, Xenforoda multi forum eklentileri olduğunu düşünüyorum.

2-Forumu tekrar canlandırıp eski günlerine döndürmek için yapılabilecek reklamlar.

3-Kuralların hafifletilmesi (discord link paylaşımı)

4-Grup sisteminin geri dönüşü. Hepimiz bunu istiyoruz.. Sponsor ve para ödemiş üyeler kulüp açsınlar, normal üyelerde katılsın, Anime grubumu geri istiyorum. Anti-Anime grubuda kurulsun, kavga falan ederiz , stres atarız.

5-Sunucu ödüllerinin daha sık yapılması, tercihen 50-100 klık yeni büyümekte olan bir youtuber ile anlaşmalı olarak videolu halde yapılması.

6-Onaylı satış yapan üyelerin daha sıkı denetlenmesi (Şahsen bizde Anadolu Team olarak satışlar yapacağız, ama çok fazla dolandırıcılık oluyor forum içi, bunların daha fazla kontrol edilmesi gerek)

7-Forum sohbetinin geri dönmesi , VIP/genel sohbetin açılması.

8-Forumu ilk açarken eskisi gibi tekrar portale çıkması.

9-Son olarakta çöp , başkalarından reklamla oyuncu çalan sunucuların daha iyi denetlenmesi. Diğer sunuculara reklam atan sunuculardan forum şikayet kısmında en az 3 farklı sunucu sahibi SS çıkarırsa o sunucuya yaptırım uygulanması. Para veriyoruz, reklam alıyoruz, sonra 3 yaşında çocuk gelip sunucunda reklam yapıyor. Tartışma çıkarsakta bu konu baltalama oluyor. Böyle olmamalı.

10-yapılabilirse sunucu puanlama sistemi, belli bir tarihten eski üyeler sunucuları ve konuları puanlayabilse güzel olurdu. Gerçi adminlere ve modlara çok fazla dert çıkarabilir.

NEYSE , Vaatlerim bunlar arkadaşlar, foruma aslen 2012 den beri üyeyim, en eski hesabım bir hata sonucu Craftman tarafından silinmişti.. Sicilim temiz sayılır, halkın adamıyım ve sizlerdenim.

114899

MİTİNGİME KATIL !!! OYUNU BOŞA DEĞİL , SENİN İÇİN KOŞANA VER !

Seçim hakkında detaylı bilgiler ve referanslar için Küfürbaz haydo muhtarlık seçimlerini izleyebilirsiniz.​

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siyasete atılmaya ne dersin? Kendini çok güzel ifade etmişsin :D

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4. ve 7. madde beni benden aldı. parti kur oy verelim başkan

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Ayıp bu craftmane niye silmiş senin hesabını

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
9 madde'de haksızlıklar olabilir.
kurucu yerine oyuncuları gelip reklam yapar ve kurucunun bundan haberi dahi olmadan suç onun üstüne kalırsa ki yaşandı böyle bir şey gereksiz olarak sunucuya yaptırım uygulanmış olabilir.​

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Siz varya zaten benim gibi müslüman adayıda ............. bulursunuz ...