kaldırıldı

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Başarılı bir harita! Kutlarım

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Harita genel hatlarıyla güzel duruyor fakat aklıma bir şey takıldı. Yapıların altında bulunan beyaz zeminde kullanılan materyal nedir? Umarım kar değildir :). Ayrıca spawn olduğunu düşündüğüm müzik bloklu yerin çevresi çok sade durmuş. Daha renkli ve iç açıcı şekilde yapılabilir. Kolay gelsin.

CreativeLabs

Minecraft Build Team
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harita genel hatlarıyla güzel duruyor fakat aklıma bir şey takıldı. Yapıların altında bulunan beyaz zeminde kullanılan materyal nedir? Umarım kar değildir :). Ayrıca spawn olduğunu düşündüğüm müzik bloklu yerin çevresi çok sade durmuş. Daha renkli ve iç açıcı şekilde yapılabilir. Kolay gelsin.
Detayların daha net anlaşılması için zemini beyaz yün yaptım, önerin için teşekkür ederim. :)

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Bana çok sade, düz geldi. Fakat dediğim gibi "bana". Renkler ve zevkler tartışılmaz tabii ki iyi satışlar.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Gayet başarılıda, craftrisenin haritalarına çok benziyor.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Bu takım yapıyor zaten o haritaları. Ben de bu takımdayım, oradan biliyorum. :)
Buda bunun satın alan kişi sunucu tasarım konusu açtığında altındaki yorumlarda "craftrise özentisi" olarak geçecek demek oluyor, sanalda ağzı olan konuşuyor sonuçta.

CreativeLabs

Minecraft Build Team
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Buda bunun satın alan kişi sunucu tasarım konusu açtığında altındaki yorumlarda "craftrise özentisi" olarak geçecek demek oluyor, sanalda ağzı olan konuşuyor sonuçta.
Bizden harita satın alanlarında ağzı var herhalde, gerekli açıklamayı yapabilir hatta gerekirse biz bile yazabiliriz konunun altına. :demi:

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Harita çok sade 75 TL bu harita için çok yüksek bir fiyat 75 TL'ye bu haritayı almak yerine daha başarılı işler çıkarılabilir, iyi çalışmalar.